Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W123 karbuss ja süüde.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
W123 2.0 bensuka karbuss ja süüde jamab. Kas neid sätitakse diagnostikas ka paika? Süüdet kindlasti, aga pean silmas just karburaatorit? Või oskab keegi sooovitada mõnda osavat meest, kes mu karbussi paneks tööle nii, nagu ta seda tegema peabUZI?
Oeh, alustame algusest.:help:

KUSKANDIS? Tallinnas, Tartus, Veenusel, Andromeeda kesksüsteemi kuueteistkümenda planeedi pealinnas?

Karburaatoriks on ilmselt kurikuulus takerduvakurguline Strömberg? Seda tavaline diagnostik ei mõista, enamastinad ka ei torgi seda. Aga Troostauto või SaabiAnti või Hannes Speedsterist võiks Tallinnas seda jagada.

Süüde peaks küll suvalises diagnostikas paika keeratud saama, seal pole mingit raketiteadust.
Ise olen ka Hannese juures käinud, tundus küll et jagab asja, siiamaani töötab nagu kellavärk. Ülejäänud töökodades kaob tavaliselt mehaanik nagu vits vette kui karburaatorit mainin UZI
Mul ei ole vahet, kuskandis. Ise asun autoga Rakveres, a siinmail selliseid tarkureid ei paista olevat. Aga äkki annate mingi aadressi või nii, kust ma võiks hr Hannese leida?

Ja õigus sul on, täitsa strömberg Smile