Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kas keegi lahke inimene laenaks NAVI plaati.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Head klubilised. Nimelt olen 3-7Juuli viibimas Soomes ja oleksin tänulik kui keegisaaks navi plaati laenata. Palun abi.

Autoks on ML270CDI 2002.a.

Kommand ise näeb välja selline!Lisaks on ta ühendatud ka DVD-ga.Ehk sellest ka abi kuidagi. Olen suht võhik.
[attachment=2912]
Ma arvan, et see on sul CD põhine navi ikkagi! -see tähendab seda, et uuematel on see dvd põhine ja need sulle ei sobi k.a. minu omaSad cd põhist kaarti annab otsida..
Ja mida see tähendab? Et sa saad laenata? Smile)))
Teemaväline küsimus. Kas see NAVI mis on juba autodesse tehases paigaldatud töötab eestis ka?
Mul olemas pira APS 50 v.7.0 ja APS 30 v.10.0 CD-del. Kui soovi proovida,siis täna Tallinnas, homme sõidan Jaanipäevale ära ja tagasi... siis,kui pühad läbi.
väikemees Kirjutas:Mul olemas pira APS 50 v.7.0 ja APS 30 v.10.0 CD-del. Kui soovi proovida,siis täna Tallinnas, homme sõidan Jaanipäevale ära ja tagasi... siis,kui pühad läbi.


Selge.....teeme siis kui pühad läbi. Tänud sulle. Helistan peale pühi!
Hydroid Kirjutas:Teemaväline küsimus. Kas see NAVI mis on juba autodesse tehases paigaldatud töötab eestis ka?

Töötab ikka. GPS = globaalne positsioneerimissüsteem Smile Asi on ainult vastava piirkonna kaartides ja nende katvuse %-des. Minu navi (VDO Dayton MS5000) vana Saksa kaart tunneb siinkandis veel Helsingi põhitänavaid ja kõik. Koordinaadid ütleb küll ära, aga asukohamaaks pakub Soomet Smile
Viimases hädas võin sulle oma navigaatorit laenata.
Tnx to Laur....kui miskit üle jäää siis võtan suga ühendust!