Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Diisel nõksutab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
2.5 diisel 83kw,1996a,punnar,automaat,ja probleem selles,et kui kiirus läheb üle 80ne siis mingitel hetkedel nagu poox kinni või ei saa nagu kütet kätte,kast nagu tundub korras olema ei rapsi ega midagi,milles võix asi olla,kas on sellel mootoril õhulugeja või võib veel mõni andur peal olla ,äkki osakb keegi midagi öelda.
kõigepealt kontrolliks kütte filtreid....paagi tuulutus toimib?... siis vaataks andureid jms...
Mul oli sama sümptom ja asi oli kütuse filtris!!! Oli ka 2.5 D
aga kuidas saab muidu paagi tuulutust kontrollida? Ja kuidas see saab üldse kinni jääda?
Hydroid Kirjutas:aga kuidas saab muidu paagi tuulutust kontrollida? Ja kuidas see saab üldse kinni jääda?
Võta paagil kork maha, sõida, kui sama jama, siis otsi järgmisest kohast... Ma ise pakuks ka, et kütte filter vajaks vahetust
mul hiljuti oli sama jama ... ja tuli välja, et jämefilter oli umbes ei saanud õieti kyttet kätte.w124 250D oli
Omal kunagi juhus,et hakkas jõnksutama suuremal kiirusel autom.kastiga.
Põhjuseks k-kasti õli tasapind alla normi ja suurtel pööretel tuli lihtsalt puudu.