Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: ASD kala
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kuna olen suht vähe veel  Mercedes-Benz omanik Rolleyes, siis tekkis kyss, olen oma isendiga nyyd kuskil 5000km  ajanud, ja lõi ASD tule  põlema , ei taha teine kuidagi kustuda, kuid  too hoiatav kolmnurk, on ilusti vagusi, kustus,  syttib ainult siis kui  kummid suitsema ajan. ja  ei taha nagu lihtsamat varianti, "a la pirn välja" kah rakendada. et siis, mis tarka teha, et see lambikene kustu saada nyyd?
oli ka kunagi sama jama,piduritule lüliti oli läbi.
njah, minu mõistes pole pidurituledel selle ASD-ga mingit seost, ja muideks pidurituled toimivad ilusti,...Confusedad:
Lase ülepingerelee ärakontrollida, see asub aku taga ja on halli värvi väike karbike, ära tuleb lihtsalt tõmmates. Aastatega kipivad jooted lahtitulema.
ASD viga = ylepinge relee viga ??? ei usu eriti , aga nuh, eks vaatan, kusjuures, tuli syttis just vahetult peale yhte suhteliselt väga karmi pööret
Peaks olema selline pistik kus saab kontrollida asd riket. Osadel mudelite kapotti all aku kõral pikklik. 5-pin pane näiteks kere - ja vaata mitu korda asd tuli vilgub armatuuris. Vastavalt nendele kordadele on mingi viga, näiteks 5 korda parem esimene abs sensor.
Minu autol oli viga ülepingerelees. See relee juhib atm kasti ja abs, asd tööd.
willu11 Kirjutas:njah, minu mõistes pole pidurituledel selle ASD-ga mingit seost, ja muideks pidurituled toimivad ilusti,...Confusedad:

kõik omavahel seotud,mul ka pidurituli toimis
nunii, ylepingerelee on nyyd kontrollitud, selles viga pole, pean lihtsalt viima kuhugi kellegi ylitarga isiku kätte oma õnnetuse hunniku, kas oskate kedagi soovitada ?
willu11 Kirjutas:nunii, ylepingerelee on nyyd kontrollitud, selles viga pole, pean lihtsalt viima kuhugi kellegi ylitarga isiku kätte oma õnnetuse hunniku, kas oskate kedagi soovitada ?

Eestis?
Euroopas?
Või lausa galaktika piires?

Täpsusta, palun, kuskandis oma muret lahendada soovid, erinevas Eesti paigus on erinevad inimesed! Küll kohalikud siis soovitavad.

Kas ABS toimib ilusti?
Kas sellel autol on üks või kaks lülitit piduritule juures? Kui on kaks, kas MÕLEMAD toimivad?
Kui "kummi põletada", kas siis pöörlevad mõlemad rattad või ainult üks?
Kas hüdrovedelikku ikka on paagis?

Ning millisest autost me üldse räägime? 201, 210, 124 või veel uuem? Mis mootor? Nivoo on?

Üldiselt peaks googeldamine võtmesõnaga "ASD failure", millele lisad oma auto mudeli, andma päris palju vastuseid.
nonii, probleem on lahendatud, tänud soomes asuvale Mercedes-Benz esindusele :bash:
Ja milles viga seisnes?
ma isegi ei syvenendu sellesse, maksin arve ja lahkusin , ning nyyd toimib asi , see põhiline ... arve oli 130 euri
willu11 Kirjutas:ma isegi ei syvenendu sellesse, maksin arve ja lahkusin , ning nyyd toimib asi , see põhiline ... arve oli 130 euri

mind oleks küll huvitanud