Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Poleerimine ja keemiline pesu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Pakun autode poleerimist ja keemilist pesu. Väga kvaliteetselt ja odavamalt kui konkurendid. Meie koduleht: www.autopesuteenused.ee
aaga asukoht? kodulehele oleks võinud vähemasti linnagi märkida. sry kui mul kahe silma vahele jäi aga lugesin 2x läbi ja ei leidnud
Nustu826 Kirjutas:aaga asukoht? kodulehele oleks võinud vähemasti linnagi märkida. sry kui mul kahe silma vahele jäi aga lugesin 2x läbi ja ei leidnud

Asukohaks Tallinn, Nõmme. Kodulehega jah siuke asi, et kujunduse pool alles valmimas ja praegu sai sihuke blank versioon üles pandud.
Mersumehed alet kah saavad siis või?
Saavad ikke Smile Mersusi palju poleerinud Smile kunagi poleerisin kõik kasutatud autod Mersedec-Benc esinduses ära mis müüki läksid... Soovid pakkumist?
autopesuteenused Kirjutas:Saavad ikke Smile  Mersusi palju poleerinud Smile kunagi poleerisin kõik kasutatud autod Mersedec-Benc esinduses ära mis müüki läksid...  Soovid pakkumist?

Mersedec-Benc esindus? Kus see asub?
Äkki on Mercedes-BenQ?... Saksa-Lõuna-Korea ühisettevõte?

No offence, lihtsalt tögame.
Silber Autot pidasin silmas Smile
Silberauto on üks sõna :cool_rsvd:

Ok, lõpetame tögamise. Seda Nõmme täpsemat aadressi tohiks küsida, linnaosa ise sobiks suurepäraselt.
Mul endal sai just poleeritud kah, eks järgmine kevad peaks uuesti tegema.
Mis hinnaklassis see "odavam kui konkurendid" on?
MUl oleks vaja korra "lapiga" üle käia küll autost. Universaalkerega C200, tumeroheline-must metallik värv ja värvivigasid ikka leidub kuhjaga. Võid hinna siia postitada kui PS-i.
Hiiu Autopesulas teen.
Odavam kui konkurendid võibolla on natuke liiga enesekindlalt öeldud (ei oska seda teemat ära ka muuta Smile, aga tean pesulates reaalseid hindasid ikka, isegi kui nt. kodulehel on hind et alates 1500st kroonist poleerimine, siis mitte kunagi sasa ei saa reaalselt oma autot poleeritud selle eest, alati kui auto viid öeldakse suurem hind. Samuti lisandub hinnale vaha hind, mis hakkab kusagil 500 kroonist.
Ise arvan vähemalt et teen kvaliteetselt, panen peale poleerimist korraliku püsivaha peale, pesen uksevahed täiesti puhtaks, tihenditele kaitse ja läige peale, kummiläiked, plastiku hooldus jne, mingit kiirvaha pole mõtet panna, mis ühe pesuga maha tuleb ja uuesti siis iga pesu autot kriipima hakkab... Aga jahh... eks lisaküsimuste korral võib alati ühendust võtta...
Aga jahh.. kokkuvõttes sõiduauto korraliku poleerimise eest üle 1500.- ei küsi.