Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Küsimus?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mure selline, et 96a vitol siduriga jama, ei taha väga nagu lahutada käigud lähevad raskelt sisse kuigi korv ketas isegi hooratas peaks olema uued ja vahetatud sai ka pedaali alune silinder ?kõik õhutatud ja tehtud?
jama tekkis peale mägedes sõitmist kuigi sidurit suht vähe kasutasin seal!
sidur ei libise kui käigu sisse saab!
kas viga saab olla käigukasti küljes olevas silindris või on korv? on kellegi kogemusi?
Kas ei libisenud mägedes?
Sai kuuma ja läks kõveraks?
Mul on olnud juhus Scorpioga kus siduri võll oli nii kuiv, et ketas ei liikunud hästi peal ja sellepärast ka lahutas halvasti.
ei libisenud! seal töötas kõik ilusti peale mägedes käimist vast mingi nädal siis hakkas jamama!
Üks lihtsamatest variantides võib olla,et süsteemis on õhk sees.Enne käigu sisselülitamist pumpa,ja vaata kas läheb paremaks.
Samas võib seda teha ka viskoossuse kaotanud õli kastis.Kui need ei aita ,siis
arvatavasti siduri remont ootel.
pumbates läheb paremaks kül aga see aint hetkeks ? aga kas seda lihtsalt pedaaliga õhutades välja ei saa ma sealt oma liitri juba läbi õhutand? teeninduses pidavat olema aparaat millega selle sealt välja saab aga ma ei taha teada mitu raha see maksab sest et ma hetkel oslos oma hunnikuga! ei tea kas eestis ka kellelgi siuke masin nurgas vedeleb mis seda õhku sealt valla aitab päästa?