Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Parkimine ja pesu.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...5&start=90

Kurat, see on kesklinnas parkimiseks kuradi hea koht Smile
Viid hommikul auto 08:00 sinna pesulasse (rävala parkimismaja), maksad 125.- kõige odavama pesu eest ja lähed tööle. Õhtul 5 paiku lähed võtad auto, kutid lasevad kliendi tasuta parklast välja ja...voila. 125.- eest päev otsa pargitud ja auto jumala puhas.

Kui nüüd igal tööpäeval nii teha, siis tuleb 1 kuu jooksul välja käia 3000 eek, mis on täpselt 500.- odavam, kui südalinna kuukaart osta. Boonuseks on su auto KOGU AEG puhas. kindlasti tehakse sellisele püsikliendile ka soodustus.

PS! Südalinna kuukaart maksab hetkel 3500.-



Päris hea lahendus:cool2:
Väike OT . aga siiski.

Mitu päeva võib parkida ilma autot pesematta ???

19 päeva.


Auto seisis 19 päeva(kasutasin ameti autot) maja ees(olen sinna sissekirjutatud) kuni tuli Politseist kiri , et teie sõiduk rikub oma välimusega maja esise üldilmet kuna sõiduauto on osaliselt lagunenud(puudusid kaks iluliistu) ja oli tolmune . Siis teeme teile ettepaneku leida võimalus mootorsõiduk teisaldada ja selles informeerida Kirjalikult posti teel vastavat politseiosakonda :evil:

Et ma siis olen sunnitud oma autoga igapäev sõitma või ? Ja see, et tuulega kandub väo karjäärist päevaga selline hull tolmukiht autole kas siis peab käima igahommik autot pesemas ka või ?
võiks ju
kalacompany Kirjutas:Väike OT . aga siiski.

Mitu päeva võib parkida ilma autot pesematta ???

19 päeva.


Auto seisis 19 päeva(kasutasin ameti autot) maja ees(olen sinna sissekirjutatud) kuni tuli Politseist kiri , et teie sõiduk rikub oma välimusega maja esise üldilmet kuna sõiduauto on osaliselt lagunenud(puudusid kaks iluliistu) ja oli tolmune . Siis teeme teile ettepaneku leida võimalus mootorsõiduk teisaldada ja selles informeerida Kirjalikult posti teel vastavat politseiosakonda :evil:

Et ma siis olen sunnitud oma autoga igapäev sõitma või ? Ja see, et tuulega kandub väo karjäärist päevaga selline hull tolmukiht autole kas siis peab käima igahommik autot pesemas ka või ?

naabrid on kadedad!