Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: käigukasti hoovastik
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul on mure w123 2.0 diisli käigukasti hoovastiku ühendamisega, probleem on selles, et mul pole õige pikkusega hoovad. Äkki keegi on endal ühendanud ja teab mis asendis peab käigukang olema ja käigukastil need vändad. Või on kuskil mingi joonis olemas vms.
Aiäth.
kohe sebin pildi. kannatust
Lahe koduleht:biggrin:
hents99 Kirjutas:http://www.elbe.ee/w201/gearshift.jpg

Suuur suur aitäh sulleSmile
Aga ma vaatasin enda hoovastiku ja mul on need kasti küljes vändad natuke teist pidi, tähendab et see R (tagumine käik) vaatab alla nagu kõik teisedki. Või tegelikult pole vahet, ikka saab selle joonis järgi ühendada?
On sul 4 või 5 käiku?
Ega sa kasti koodi ei tea?
Mul on 4 käiku, aga vot koodi ma preagu ei oska öeldaSad
Ma muud joonist ei leidnud ka. Kui ma õigesti mäletan, siis 4- ja 5-käigulisel kastidel olid tagurpidikäigu hoovad eripidi. Kindel pole muidugi.

Aga käigukastil kõik hoovad keskmisesse ehk vaba asendisse ja kulissil samuti peaksid kõik hoovad keskel ja üksteisega võrdsel kaugusel olema. Siis saad pikkuse teada, ole ettevaatlik nende otsade keeramisega. Ma suutsin 2 puruks keerata. Lase mingi õliga imbuda veits. Alumiinium otsad kipuvad muidu kergelt murduma.
hents99 Kirjutas:Ma muud joonist ei leidnud ka. Kui ma õigesti mäletan, siis 4- ja 5-käigulisel kastidel olid tagurpidikäigu hoovad eripidi. Kindel pole muidugi.

Aga käigukastil kõik hoovad keskmisesse ehk vaba asendisse ja kulissil samuti peaksid kõik hoovad keskel ja üksteisega võrdsel kaugusel olema. Siis saad pikkuse teada, ole ettevaatlik nende otsade keeramisega. Ma suutsin 2 puruks keerata. Lase mingi õliga imbuda veits. Alumiinium otsad kipuvad muidu kergelt murduma.

Kastil on jah joonise järgi kõik keskel ehk vabas asendis, aga kui joonist vaadata siis selle tagumise käigu vänt on natuke kaldu ehk teistest natuke teisiti? Või ma ei saa õigesti aru:S
Aga ma ei saa neid keerata, ma pean hoovad katki lõikama ja kas pikendama või lühendama ja mingi toruga uuesti ühendama.
Ma parandan enda eelmist kommentaari - tagumise käigu vänt KULISSIL
Ehk on lihtsam õige pikkusega hoovad muretseda... kui neid lõikuda ja umbes täpselt õigesse pikkusesse saada .
kalacompany Kirjutas:Ehk on lihtsam õige pikkusega hoovad muretseda... kui neid lõikuda ja umbes täpselt õigesse pikkusesse saada .

Aga kust neid saadaSad
Hydroid Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:Ehk on lihtsam õige pikkusega hoovad muretseda... kui neid lõikuda ja umbes täpselt õigesse pikkusesse saada .

Aga kust neid saadaSad

kadaka lammutusest ostsin mina.
Aga kas selliseid asju näiteks silberist ei saa tellida?
Hydroid Kirjutas:Aga kas selliseid asju näiteks silberist ei saa tellida?

Kindlasti saab .
Väga hea, peab siis lähimal ajal käima ja küsimaSmile