Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Palun abi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Ega see teema eriti BM puututa, aga ikkagi. Niisiis reedel 25.04.08 kella 11.00 - 13.30 varastati mul, maja hoovist ära selline sõiduk nagu VOLVO 244, 75a, roheline, 180 ACB, vin2441B1073467. Auto ise ei sõitnud, tõmmati treila peale. Naabri juttu järgi oli olnud punane treila. Autost pilte kah. Juhul kui keegi nägi Tallinnas või kuskil mujal helistage nr:56214187, 5187144
Käi metalli kokkuostu punktid läbi, sellist masinat mõnda kokkuostu viies ei küsita isegi dokumente enam.
Edu leidmisel.
jaanmb Kirjutas:Tere. Ega see teema eriti BM puututa, aga ikkagi. Niisiis reedel 25.04.08 kella 11.00 - 13.30 varastati mul, maja hoovist ära selline sõiduk nagu VOLVO 244, 75a, roheline, 180 ACB, vin2441B1073467. Auto ise ei sõitnud, tõmmati treila peale. Naabri juttu järgi oli olnud punane treila. Autost pilte kah. Juhul kui keegi nägi Tallinnas või kuskil mujal helistage nr:56214187, 5187144

Minu rohelisele 123 oli täna  kleebitud ostusooviga lipakas. Meie maja ees on sellistele vanematele liikuritele ka ennem neid kleebitud(korduvalt) ja siis peale mingit aega kaovad need autod ära. . .

Edastasin Sinu mure ka oma Volvo (200)friikidest Sõpradele.
puruvana Kirjutas:Käi metalli kokkuostu punktid läbi, sellist masinat mõnda kokkuostu  viies ei küsita isegi dokumente enam.

Küsitakse ainult, et kas arvelt on vaja maha võtta. . .

Läbi pole vaja vast käia pigem saata pildid ja info ametlikesse punktidesse. Muidugi on teatud ahvidel kombeks ennem auto põlema panna, et ei peaks polstreid klaase ja muud kola eemaldama.

Loodame, et see asi nii kurb ei saa olema ja oma auto tagasi saad...
Politseis on juba. Kuusankoski ka teab, aga kas se neid huvitab? Ise uurin vaikselt autovedajaid. Mettalli mudugi suurt ei usu. Hoovis ka ilma nubrimärkitetta paar masinat, üks neist nats lömmis. Nendega oleks nats lihtsam.
mulle pandi ka selline silt ühele golfile. Nende aferistide telefoni number on 58179275. Andke politseile see number ja vb uurivad välja kes need on.
ja alla oli veel kirjutatud, et puksiiriabi 24h
marko600 Kirjutas:mulle pandi ka selline silt ühele golfile. Nende aferistide telefoni number on 58179275. Andke politseile see number ja vb uurivad välja kes need on.
Kas ei kippu ega kõppu ?

Mina sain politseist kirja ... et kole ja kaua seisab(19 päeva) jne, et vea ära . Helistasin siis ühistu esinaisele ja küsisin, et mis värk on . Tema ütles, et pole mingit värki . Teevad aastas korra pilte autodest mis vedelema jäänud ja saadavad politseisse. Ja siis ta ütles, et pidi olema teatud kodanikud kes teevad anonüümsed kaebused ja kui midagi ei toimu mõne ajajooksul kaovad autod lihtsalt ära.

Ega Sina pole saanud kirja, et Sinu autod on osaliselt lagunenud ja rikuvad Kadrioru üldilmet. Vastavalt Kohaliku omavalitsuse korralduse seadusele rikute Teie antud seaduse p.g 66/2lg.1 nõudeid.

Mina sõitsin oma vanakesega kohe kaugele maale ära, et pärast ei peaks teist otsima hakkama .