Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Käigukast juperdab!!!!!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.

Oleks selline küsimus, mul on mb e320 97a ja automaat käigukast jukerdab et 1 käigust teisele vahetab lööb pöörded 2 pöördel 3 pöördeni või isegi rohkem ja siis alles vahetab käigu, oleneb kuidas gaasi vajudad vaikselt sõites lööb natuke pöörded üles, nagu teisi käike vahetab normaalselt.Smile
sidurdab(libiseb) nagu sinu jutt , esimesest kahest lausest ei saa nagu aru aga pärast läheb jutt normaalseks.
kalacompany Kirjutas:sidurdab(libiseb) nagu sinu jutt , esimesest kahest lausest ei saa nagu aru aga pärast läheb jutt normaalseks.

veits sai kiiresti kirjutatudBig Grin

et sidur libiseb v selge.
MBE320 Kirjutas:
kalacompany Kirjutas:sidurdab(libiseb) nagu sinu jutt , esimesest kahest lausest ei saa nagu aru aga pärast läheb jutt normaalseks.

veits sai kiiresti kirjutatudBig Grin

et sidur libiseb v selge.

Ma ei ole mingi MB atm kastide spets. aga minu oma tegi samasugust nalja. Alguses aitas muidugi õli lisamineBig Grin aga see oli ka kasti lõppTongue
1 ja 2 käigu vahel on tühimik, see vist pole libisemine.
njah, lase õlitase ära kontrollida. üldiselt hakkavad need kastid nii tegema kui õli vähe sees on - vahetavad viivitusega käike või libistavad või kuidas keegi ütleb.
Tühimik jah... lased korraks gaasi tagasi ja siis vahetab käigu. Nii võid sõita paar aastat aga remonti tahab nagunii saada.
Nustu826 Kirjutas:njah, lase õlitase ära kontrollida. üldiselt hakkavad need kastid nii tegema kui õli vähe sees on - vahetavad viivitusega käike või libistavad või kuidas keegi ütleb.

õli panin juurde kuid ei läinud paremaks võibolla tuleb käigukastis õli ültse ära vahetada.
Õhulugeja vahetatud ja auto sõidab ilustiSmile
mul suht sama jama vb avaldad, mis sul see maxma läx? Smile