Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W202 armatuuri "tuluke"
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere

Autoks on '97 a W202 universaal.
Armatuuril on selline "Tuluke"

Õnneks või õnnetuseks ta ei põle ega plingi aga huvitab mida see peaks sümboliseerima?


Ette tänades
Henry
Mul audil on sarnane spidomeetri alguses just, samuti eesmärki ei tea
keegi võiks manuaalist järgi vaadata.... peaks olema kõik asjad näidatud..... mida autost teadma peaks...
Ma lähen igahtek välja, autos manual olemas.
Kuid huvitav on see, et minul sama tuluke bensu-õli näidiku kellal
see on kiiruse limiter, kui kiirus läheb limiteri juurde see asi hakkab põlema
Jah, just see ta on. Audi foorumis olemas see teema ka, sõbra jaoks sai uuritud.

audi foorumist siis:

Hoiatus-1

Hoiatusmärguande-1 seadmiseks tuleb vajutada kelladeplokis olevat vasakpoolset nuppu soovitud kiirusega sõites. Ekraanile ilmub vastav kujutis mis annab märku, et auto kiirus on salvestatud. See kiirus jääb sinna seni, kuni salvestada uus kiirus või kuni auto välja suretada.

Kui ületada salvestatud kiirust ca 10km/h, antakse sellest teada helisignaaliga ning samuti süttib ekraanil vastav kujutis. See jääb põlema seniks kuni kiirus langeb alla seatud kiiruse või kui sõita sellest kiirusest rohkem kui 40km/h kiiremini üle 30s järjest.

Kiiruselimiidi eemaldamiseks sõidu ajal tuleb hoida all vasakut nuppu ca 2s.

Hoiatus-2

Hoiatusmärguande-2 seadmiseks tuleb vajutada kelladeploki vasakpoolset nuppu 2x järjest nii, et süüde on välja keeratud ning teise vajutusega hoida seda nuppu all seni kuni ekraanile ilmub hetkel salvestatud kiirus. Kiiruse suurendamiseks või vähendamiseks tuleb kasutada kojameeste kangi otsas olevaid nuppusid. Erinevalt eelmisest piirangust jääb antud piirang kehtima ka siis kui auto mootor välja suretada.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php...#pid228531
Ja kuidas C'l seda kasutada?

Henry
millise C-ga sa sõidad
see tuluke töötab automaatselt püsikiiruse ületamises
Pole püsikiirusehoidjat.

Aga mul on teooria.
See on hoopis "fotosilm".
Kui sinna peale valgus laskub lähevad numbrid (näiteks: välis temp. odomeeter, kell) eredamaks. Kui on pimedam on ka numbrid tuhmimad.
Katsetasin seda taskulambiga kellade plokki valgustades ja toimis.
Kui keegi viitsib proovida kas on sama effekt.

Henry