Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: w220- head ja vead?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ilus jutt- on plaan osta uus sõiduk ja kuna senine ce124 on teenind mind ustavalt ja pakkund sõidumõnu iga ilmaga, siis tahaks jätkata mersuga ja valikuks on w220. ilmselt ka diisel mootoriga. masin võiks jääda sinna 2000-2001 aasta kanti.

siit siis küsimus, et mida jälgida ja kuidas jälgida sellise auto soetamisel? kindlasti on abiks ka vihjed, kust soetada.
Smile)))) nagu ma meilis juba kirjutasin. Õhkvedrustus, pihustid, eelnevalt sitasti hooldatud! Need on kolm märksõna mida autot ostes järgi!
happym13 Kirjutas:Ilus jutt- on plaan osta uus sõiduk ja kuna senine ce124 on teenind mind ustavalt ja pakkund sõidumõnu iga ilmaga, siis tahaks jätkata mersuga ja valikuks on w220. ilmselt ka diisel mootoriga. masin võiks jääda sinna 2000-2001 aasta kanti.

siit siis küsimus, et mida jälgida ja kuidas jälgida sellise auto soetamisel? kindlasti on abiks ka vihjed, kust soetada.

Aga kui sa korralikku w220 tahad siis osta meie S320 cdi ära. 47000km on läbisõit, pika kerega, keyless go, airmatic jne. Ülikorralik, või noh sisuliselt nagu uus auto. Garantii lõppes ka alles ära nii et vigu sa ei leia. Aastaks 2005...http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?...rhash=0025
tänud pakkumast, kuid olen meelega valinud aastaks 2000-2001. 4 aastat mõjub päris hästi hinnavahele :tongue:
tahad osta minu oma ära...s320 aasta 99 hõbedane..läbisõit 185000km