Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mida saab mersule vedrude vahele panna?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii. Küsimus siis selline ,et äkki keegi oskab öelda mida saaks 124 mersule vedrude vahele panna.Tahaks natukene tõsta.
ostsin mingeid standard kummijunne...aga need ei mahu vahele kuna vedrul on keerud päris tihedalt.
Kui keegi on kunagi midagi pannud või teab mis sinna sobib oleks tore ka sellest kuulda.
Selleks on vedrupadjad ja need ei käi keerdude vahel, vaid vedru ja kere vahel. Erinevad paksused saadaval, tärnidega tähistatud.
pane kõrgemad vedrupadjad või osta kõige madalam vedrupadi ja lõika ääred maha ja pane teise padja alla.

keeruline, aga kui tead selle ehitust, siis päris andekas. Smile
kas neid vedrupatju on palju erinevaid?
Kui lähen küsin 124le neid patju...kas siis on võimalus ,et võin ka valed padjad saada mis ei sobi tegelikult minu autole....Või 124le on üks kindel padjamudel?
Ma selles vallas suht võhik.
Kui küsid neljale, ju ikka neljale saad. Aga paksused jah erinevad, tärnid peal tähistavad paksust. Ja jumal teab, palju sul vaja panna, rohkem katse-eksitus meetod. Nad pole küll kallid mäletamist mööda, kuid ikkagi.
Oli neid vist kolme paksust.......või isegi viis.....
mina oma 124 universaalile tegin ise ülesse otsa uued kausid vahele, mis läksid vanade sisse osaliselt ja tõstsin tagumist otsa umbes 5 cm. esimene kord läks tiba palju ja tagaosa tõusis umbes 10 - 12 cm. kausid tegin metallist ja seetõttu, et nivooregulaator on tuksis ja ei olnud tol hetkel seda kuskilt lähinaabrusest võtta. praegu kaalun kausside pisut madalamaks tegemist kui aega on, sest tagaosa on pisut liiga palju püsti.
mul on ühed tagumised kolmetärni padjad üle. Tagumised ja esimesed on eri läbimõõtu.
Kokku on neli paksust neid.
Uued maksavad ca sott/ 2tk ehk siis suurem jebimine on nende vahetus (ilma tõstukita pole suurt mõtet kallale minna).
Palju need padjad tõstavad langetavad? Tärnikohta mitu mm/cm'i?
sm. pelle Kirjutas:Palju need padjad tõstavad langetavad? Tärnikohta mitu mm/cm'i?
patjade paksused:
8mm
13mm
18mm

tõstab muidugi natuke rohkem.