Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Püsikiirusehoidja
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas keegi oskab aidata, et mis järjekorras tuleks uurima hakata, miks püsikiirusehoidja ei tööta?

Autoks on MB S350TD -94
maadlen sama asjaga, vaata SIIA
Tänud, püüan jälgida seda teemat ja anna teada, kui leiad enda lahenduse.
Prooviga vanast foorumist ka otsinguga otsida, mäletamist mööda sellest mõlemas foorumis suht palju juttu olnud.
Kui rattad ees ja taga ühesuured, siis võiks võtta ette andurite konrolli ehk? Mul olid ees ja taga erinevad rattad, siis ei töötand samuti.
Korraks töötas, siis lülitas välja.
Minu Mb eelmine omanik oli sama probleemi ees! Aitas aju veateadetest tühjaks tegemine/nullimine. Toimib siiani.
Ma sain mingi päev isegi asja lambist korraks tööle ja nüüd ikka vaikus. Hakkab vaikselt tunduma, et see viga ikka siiski selles plokis või ajus nagu see ka paljudel teistel probleemiks. Joodaks hea meelega selle üle, kui üles leiaks...armatuuri all peadaalide juures seda igatahes essil pole...
Kes oskab täpselt seletada, et kus kohas see plokk asub, ma prooviks ka üle joota?

Tegemist on 1994/11 aasta mudeliga.
Rico Kirjutas:Tegemist on 1994/11 aasta mudeliga.
see pole ju 124 või 126. kõigepealt tuleks veakoodid üle vaadata ja siis edasi tegutseda.
Selge, vaatan need üle. Vanad vead sai ära kustutatud ka.