Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB E 240, 1999´ W210
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mark: Mercedes-Benz E 240
Väljalaskeaasta: 1999
Läbisõit: 278 000 km
Võimsus: 125 KW -170 HP
Mootori valem: 2.4 V6
VIN: WDB2100611A820110

Lisavarustus: hooldusraamat, konditsioneer, roolivõimendi, kesklukustus, kesklukustus puldiga, ABS pidurid, turvapadi, 4x elektrilised akende tõstukid, valuveljed (15), signalisatsioon (mahuanduriga), püsikiiruse hoidja, elektrilised välispeeglid, elektrilised soojendusega välispeeglid, 2x istmesoojendused, CD stereo, esimesed tulede pesurid, esimesed udutuled, välistemperatuuri näidik, iluliistud salongis (puitdekoor), peatoed tagaistmetel, tulede korrektor, peatoed esiistmetel, käetugi ees, käetugi taga, veluurpolster, 2x peeglid päikesesirmides, nahkkattega käigukanginupp, kõlarid, tagaklaasi soojendus, kohtvalgustid, veojõukontroll,

Muud: Sõidan selle autoga septembrist igapäevaselt. Mulle täitsa meeldib muide, noh et punnsilm ja et 2.4 ja et pole hästi. Aga tegelt on sigamugav ja suht ökonoomne, pole ta mind teele jätnud ega suuremat remonti nõudnud. Talvel olid Gislaved NF 5-d all ja seisis teel nagu nael. Suudab isegi möödasõidud ära teha ja päris jalgu ei jää.

Plaanid: Eks peab minema nüüd kevadel hooldusesse, vahetama filtrid õlid ära, vaatame mis veel räägitakse, Imre jaanuaris muigas, et peab mootori ülemiseosaremondi peale hakkama mõtlema, talv on paarist kohast ka rooste välja löönud, need asjad tuleks eos ära ellimineerida, roolinahk on kulunud ja tekkinud ka esimene pragu.
Sul ei veedanud

Ei tea kas see on sinuga tehtud v]i ei noh kurat kust niipalju avariid

Sõiduk
MERCEDES-BENZ E 240 (1999)

Koht Aeg Roll Kannatanu sõidukikahju summa Õnnetuse vastaspool
Eesti Tallinn 11.03.2003 Põhjustaja 5985.00 EEK (382.51 EUR) NISSAN ALMERA 2001
Eesti Tallinn 14.03.2002 Kannatanu 3550.66 EEK (226.93 EUR) NISSAN URVAN KING 1990
Eesti Harjumaa 04.04.2000 Põhjustaja 0.00 EEK (0.00 EUR) AUDI 80 1987
Eesti Harjumaa 04.04.2000 Põhjustaja 2102.00 EEK (134.34 EUR) AUDI 80 1987
_ Tallinn 05.02.2000 Kannatanu 39102.00 EEK (2499.07 EUR)
[Pilt: 87c74ffc5ecf.jpg]

[Pilt: c4ea0cd2e1e3.jpg]

[Pilt: d1e541e98041.jpg]

[Pilt: 71ac3e399889.jpg]

[Pilt: bf1d581ec54d.jpg]

[Pilt: 6f7e314ff254.jpg]
Oh unustasin küsida palju maksisid?
Ostsin 04.09.2007 ja maksin 99tuh
tobe lugu, lühidalt võtmed pagaasnikus, uksed lukus. Ainus variant vist lukuabi kutsuda, teine pult ei reageeri kuidagi muljumisele ja võtit luhuaugus ringi ka ei keera, või võib seda näpitsatega kaasa aidata?
Rait Kirjutas:tobe lugu, lühidalt võtmed pagaasnikus, uksed lukus. Ainus variant vist lukuabi kutsuda, teine pult ei reageeri kuidagi muljumisele ja võtit luhuaugus ringi ka ei keera, või võib seda näpitsatega kaasa aidata?
Vaheta puldis patakad ära!!!!!!!!!
Kogemus olemas, lukuabi teeb uksed ilma igasuguse kriimuta lahti, loetud minutitega ja kui kiirustada siis isegi loetud sekunditega.
Lukuabi spetznas käis kohal ja tõesti minutitega saime hakkama.
Tere!

Lukuabi kutid täitsa olemas MBfoorumis(vene),olen ise mõnusalt kuttidele tööd andnud ja on kõikide asjadega hakkama saanud.Thumbsup.Kui tellid või lased võtit teha ,siis selgita kust klubist oled ja skitka tuleb kohe.Toredad kujud,kahju ainult ,et foorumid kuidagi täiesti "erinevad" on!Icon_sad Kui keelega hakkama ei saa ,siis EDICK aitab hädast välja.Siin link kus "luku" teema käib.
http://mb.sbs.ee/showthread.php?tid=2443
Pets77 Kirjutas:Tere!

Lukuabi kutid täitsa olemas MBfoorumis(vene),olen ise mõnusalt kuttidele tööd andnud ja on kõikide asjadega hakkama saanud.Thumbsup.Kui tellid või lased võtit teha ,siis selgita kust klubist oled ja skitka tuleb kohe.Toredad kujud,kahju ainult ,et foorumid kuidagi täiesti "erinevad" on!Icon_sad Kui keelega hakkama ei saa ,siis EDICK aitab hädast välja.Siin link kus "luku" teema käib.
http://mb.sbs.ee/showthread.php?tid=2443

Thumbsup
27.04 sellel aastal, lõpetas töölepingu mootori seina küljes olev vedrutugi, oli nii läbi roostetanud, et vajus vildakaks. Sellest päevast peale olen sõitnud oma w126ga. Punnsilmas on ainult lapsed mängimas käinud ja ühistu hooldemeister muruniitjaga on olnud tema ainus lähim sõber. Kuna keegi on minevikus oma opelit minu auto kõrval parkinud, siis roostetab mu punnu nüüd kohusetundlikult. Eelmisel nädalal sai käed löödud ühe automaalriga, et võõpaks ikkagi auto üle, kuna praeguse meigiga ei kannata teda isegi müüa ja talvel ju s-ga ei sõida- oli vaja järgmist sammu.
Võtsin täna ette auto elustamise (pole ju mõtet värvida, kui ta enam ei käivitu, või kui on elektroonika suurest seismisest kalasi täis). Esiteks, pumpasin a´la rattapumbaga tühjaks vajunud rehvi täis, siis kiskusin uksed lahti (aku on tühi, puldiga ei ava uksi) võtsin 126lt aku ja... käivitus. Näppisin kõiki nuppe ja tundub, et elektriku abi tarvis ei ole. Üks pidur oli seismisega nii kinni, et miski ei paistnud aitavat, lõpuks võtsin ratta alt ja tagusin võtmega niiet aitas.

Järgmisel nädalal siis värvimisse. Katus ja tagaluuk on korralikud, neid ei puutu.
kaua ta siis sul seisis ja ootas? vedrukann vist tüüpviga Tongue
Ütleme nii, et seisis piisavalt, nüüd kui värvist kätte saan, tean, et rooste lähiajal ei kimbuta, sõidan temaga edasi. Samas olen viimasel ajal väga tõsiselt mõelnud müügile ja w124 ostmise peale, universaali peale kui täpsustada.
Praegu suht raske vist mingit normaalset hinda üldse saada.