Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mida teha?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lihtsalt igav on, und pole, telekast jamad filmid, foorumisse ka keegi midagi põnevat pole kirjutanud?
Mis peletaks igavuse?
Andsin sulle ju neli mängu :-)
Aja naine vihaseks!!!
Pane silmad kinni ja loenda Mercedeseid mis toodetud kunagi.... alates esimesest kuni viimaseni .
Mine mängi ämmaga kaarte!
www.intv.ru mis hetkel ei tööta...
...joo Speciali't
töötab, päris huvitav asi tundub!
Laur.....Discovery peal näitab MEGA Konstruktoritest saadet!!! Päris põnev! Praegu vevad mingi 1000 rattaga autod GIGABETOONPLAATE Smile))))
Sulo Kirjutas:Laur.....Discovery peal näitab MEGA Konstruktoritest saadet!!! Päris põnev! Praegu vevad mingi 1000 rattaga autod GIGABETOONPLAATE Smile))))


Sulo laulab Laurile parem unelaulu Confusedilly:
...Ma lõõõõbus õlle pruulija, hõissa ja hõisssssa. Ma pruulin õõõlut lauluga, hõissa ja hõissa. kui õõõõõõlu vaadis vahutab, hõissa ja hõissa. Siis tean et varsti ta valmis saab, siis juua saab, siis juua saab. Meid õlu alati kosutab, joon kõikide terviseks ma.......ahoi!!!!
kalacompany Kirjutas:Pane silmad kinni ja loenda Mercedeseid mis toodetud kunagi.... alates esimesest kuni viimaseni .

Proovin püüdlikult lugeda kuid, aegajalt viskab mõne BMW sekka ja vahest audisi ka.Confusedad:

Hakkan Discovereid vahtima
Peale õllepruuliat on nii mõnigi mees ära kustunud..UZI aga see ei sobi, hommikul vara laevale.
Kes hommikuti laev läeb see asjata ei longi. Parampapaa, parampapaa...just hommik selleks ongi!
Noh... Joo näiteks nii palju alkoholivaba õlut, kui sisse läheb, on terveks ööks tegevust ja purju ka ei jää Smile
See oleks Vabariigi väärtuste rüvetamine!!!! Smile
rauntz Kirjutas:Noh... Joo näiteks nii palju alkoholivaba õlut, kui sisse läheb, on terveks ööks tegevust ja purju ka ei jää Smile

Vetsu uks tuleb ära õlitada siis, kipub teine palju kriuksuma siis Big Grin siis on naine vihane ja voilaa hommik käes..