Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w140 keskluku vaakumpump
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
w140 s350td 95a keskluku vaakumpump põles läbi,mis põhjusel selline asi läbi võib põleda ja kas kellegi on olnud sama probleem?mis seadmed veel läbi selle pumba käivad ja kas äkki oleks võimalik see elektrilise kesklukuga asendada.pump ise maksab mingi 15 000 uuena!
Süsteemis võibolla leke ja pump jäid pidevalt tööle ning seetõttu kärssaski maha.
R129 Kirjutas:Süsteemis võibolla leke ja pump jäid pidevalt tööle ning seetõttu kärssaski maha.
ega ta üle 30sek eriti ei käi kui lekib. aga ma pakun, et seda pumpa saab remontida või siis nt. 2'st 1 teha. või üldse romulast toimiv võtta.
heh, mul võibolla sama lugu. Naistepäevast saati auto seisab nukralt, igasugu erinevaid probleeme veel elektriga(või kurat teab millega).
Auto juba pea nädal elektriku käes, kes viga otsib.
Pump ise töötab (st häälitseb ja toodab vaakumit aga uksed lahti ei tule ega kinni samuti ei lähe)
marek Kirjutas:
R129 Kirjutas:Süsteemis võibolla leke ja pump jäid pidevalt tööle ning seetõttu kärssaski maha.
ega ta üle 30sek eriti ei käi kui lekib. aga ma pakun, et seda pumpa saab remontida või siis nt. 2'st 1 teha. või üldse romulast toimiv võtta.

Ei ole nii kindel selles - peab uurima.
tagaistme all olev vaakumpump maksab uuena päris palju jah, aga mul oli sama asi ja ma asendasin selle pumba passati omaga töötas ilusti! kui see pump ei tööta siis ei tööta ka soenduse suunamine(jalgadele, aknale ja näkku), tagaistme peatoed ei käi alla, taga osas olevad sarved ei liigu ja tagaluugi huulik ka ei liigu! kui tead mõnd head lukkseppa siis ta teeb selle ära!
See auto mille mina ostsin, sel oli juba saksast tulles pump läbi. Tegelased panid uue ja arutasid vana ka huvi pärast lahti. Kõigi üllatuseks oli see vett täis. Minu loogika ütleb, et äkki aastate jooksul kogunenud kondents, sest taga istme all on kuiv ju. Pumba hind oli jah mingi 12 kilo.
See autolao varuosa on minu arvates see vaakumpump mis istub mootori otsas. Ehk siis see mis võimendab pidureid suretab mootorit jne. Mitte keskluku oma.