Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: SLR Eestis
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Kas keegi teab kelle oma Eestis registreeritud SLR?
Sõõrumaa oma vast ongi.
Edit: mul on SLR`i käekell, aga seda vaevalt registris on. :evil:
Hõbedast nägin suvel Võsul (enne kimas Võsu tee peal minust mööda, hea et ma kraavi ei kimanud), noorem mees oli roolis. Sai külavahel poe juures siis natuke uuritud ka, ei ole üldse kole auto :-)
Karl Kirjutas:Sai külavahel poe juures siis natuke uuritud ka, ei ole üldse kole auto :-)

No shit, ei olegi kole??:lol:
Aga sõõrumaa oma vast eriti palju aega eestis ei veeda arvatavalt. Äkki keegi on veel muretsend selle säästupilli?
Oletan, et Sõõrumaa oma peaks ikka Hispaanias olema Smile Aga mingi vend tõi SLRi Shveitsist ja see käis Silberist läbi - päris kuri pill oli ikka. Nii et ma kahtlustan, et tegemist on selle viimasega.
Sõõrumaa oma hispaanias kindlasti aga ehk on Eesti registris.
Kunas see Shveitsist toodi ja Silberis käis?

30.augusti 2007a seisuga oli 1 SLR registris, kui päringu tegin.
Kas see ei ole ühe Viru Keemia Grupi juhtfiguuri/omaniku auto? nime ei oska pakkuda.
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=1841...051026&a=1 see vist peaks hr Sõõrumaale kuuluma. Kunagi oli pealtnägijas mingi video ka.
Aga see SLR mis Silberis käis - krt ei mäleta, pean küsima, äkki kellegil mõni pilt Smile
Siis jah Sõõrumaa oma pole Eesti registris.

Aga mis seal imestada. Vaatan, et viimasel ajal kasvab kõigil raha puu otsas. Ostavad seda ja teist paremat kokku. :evil:
Kadedaks teeb....aga ma olengi eestlane.
hents99 Kirjutas:Vaatan, et viimasel ajal kasvab kõigil raha puu otsas. Ostavad seda ja teist paremat kokku. :evil:
seda kutsutakse tänapäeval majanduslaguseks! Smile

spekulandid natuke kirevad ja kohe jama käes. eriti jama on veel see, et enam ei saagi ühe maja müügist kahete maja vahelt... lollid on targemaks saand. Smile
Karl Kirjutas:Hõbedast nägin suvel Võsul (enne kimas Võsu tee peal minust mööda, hea et ma kraavi ei kimanud), noorem mees oli roolis. Sai külavahel poe juures siis natuke uuritud ka, ei ole üldse kole auto :-)

:lol: Ega jah kui kõrval oled siis ikka vaadat, et see kapott on MEGA pikk. Põhimõtteliselt on radikas mingi pool meetrit "tähekesest" tagapool.

Aga eelpool mainitud kodanik (kui on ikka see) oli SLRi omal ajal mööda teed Euroopast toonud, esiots oli korralikult sääski täis Smile
Tuli vist mingite piduriprobleemidega (krigises) Silberisse - aga hind on neil ketastel 150 kilo tükk, nii et ma ei tea kas läks ka vahetusse.
Sõõruka oma vuhas minust mööda suvel, Kadaka teel, pööras EE ette!
Link SLR`i mootorist SLK keres.

Ühtteist veel. Päris huvitav.
Vabandan, kui siit foorumist juba läbi käinud, ise pole märkand.
hents99 Kirjutas:Link SLR`i mootorist SLK keres.

Ühtteist veel. Päris huvitav.
Vabandan, kui siit foorumist juba läbi käinud, ise pole märkand.

Mehe nimi Ben Sulayem või mis iganes ja venna garaas on ikka ilastamistväärt, mitmeid aastaid tagasi oli Jeremy Clarkson tal ka külas...
Sulo Kirjutas:Sõõruka oma vuhas minust mööda suvel, Kadaka teel, pööras EE ette!

Valetad, kadaka tee on nii auklik, et seal ei kannata SLR'iga sõita.
väikemees Kirjutas:http://www.postimees.ee/020408/esileht/o...321350.php
rafas rabage, hinnad hakkavad tõusma! Smile
Huvitav väljavõte eelpoolmainitd postimehe artiklist:

"Eelmise aasta keskel teatas Mercedes, et on otsustanud lõpetada SLR superautode alase koostöö McLareniga ja alustada uute sportlike autode tootmist koos HWA-ga.
Ametliku partnerluse katkemise põhjusena McLareniga nimetati Mercedese rahulolematust SLRi tehniliste omadustega."

Ja kuna on teada, et järgmise superautona kavatseb Mercedes otsest järglast legendaarsele "kajakatiivale" ja Mercedes polnud rahul SLR-i omadustega, siis usun, et järgmine "kajakatiib" tuleb jälle legendaarne ja SLR-ist kordades stiilsem ja parem.

Seega unustage SLR ja hakake "kajakatiiva" tarvis raha koguma
Sulo Kirjutas:Sõõruka oma vuhas minust mööda suvel, Kadaka teel, pööras EE ette!

Teda olevat ka kadaka Imre juurest välja pööramas nähtudWink
Kas see HWA pole mitte endiste AMG meeste uus firma. Ja niipalju kui mina lugesin siis peaks uus kajakatiib platseeruma SLRi ja SLi vahele. Eh mingi 3 mil kroonine masin. Aga võibolla on ülaltoodu mingi uus projekt?
Lehti: 1 2