Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kevadine ringrajaüritus?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul on ettepanek korraldada kevadine ringrajaüritus, mis te arvate? Kunagi peaks ette võtma, enne suve veel. Klubi eestvedajad, kuidas teile see mõte tundub?
Ma olen juba liikluses huligaaniks läinud, teine kiiruseületamine ja tahaks kuskil end välja elada, rada rahustab....
Väga hea mõte,tahaks ka enda oma lõpuks ringlrajal ära proovida.
niikaua, kui veel väljas märg, pehme ja sopane on, ei saa me kuskile minna, sest ükski rajaomanik ei lase sedaviisi rajale. Aga mai kuu oleks vast isegi tase, uurime.
Väga hea, ma oleks vägagi poolt ringrada sõitma.
Mõtlesingi just üks päev, et vana kutsikaga sai talvel kruusa teid sõidetud, aga uuega sobikski ringrada sõita.
Sauga rajale vediks oma pilli ka aga Rapla kardirajal pleks midagi teha.
Jah, ega lähipäevil pole tõesti midagi teha, seda ei mõelnudki.
Kuu/pooleteise pärast oleks mõeldav, eks teema tahab samuti sissetöötamist ja lugemist/arutamist.

Hetkel aknast välja vaadates on veel lumi maas.
Mina pakuksin hoopis huvilistele välja kardisõidu ürituse. Meil ju seal Laagri Saurixis kogemused ja tutvused!
Samas ka Tabasalu rada saanud uue katte! Lisaks on mõlemad, Sauga ja Tabasalu tasulised ning peab arvestama osavõtjate arvuga.
eks kõik rajad on tasulised, ja mitte ka väga odavad, aga provin uurida saugat, seal vähemalt pulli kogu raha eest
Toetan Saugat.:demond:

Sobib suurematele (ja kiirematele) autodele paremini, kui Tabasalu või Rapla...UZI
Yes Yes Yes rajapäevale :hump:
Ka mina toetan SaugatConfusedilly:
...mai kuuks saan ehk isegi auto valmis . Oleks hea testida veidi autot + rada + rooli ja istme vahelist puxi :wink:
On küll teisipäevane päev aga kui ei jaksa oodata siis päris ahvatlev - LINK
v6sa Kirjutas:Toetan Saugat.:demond:

Sobib suurematele (ja kiirematele) autodele paremini, kui Tabasalu või Rapla...UZI
Raplas sain paigalt stardist padukas pea-aegu 100 km-h.
Ja 2-e käiguga rada läbides spinni.... :tongue:
Sai eelmine aasta üks videolõik tehtud, suht halb kvaliteet kuna kaamera oli käes mitte kinnitatud. Segasemad kohad sai väljavõetud.
http://www.youtube.com/watch?v=YyhllwE2CUM