Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w202 pidurite probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere mure siis järgnev.
et piduri klotsid on vahetatud (orig.) aga kettad ei ole ja mida niiskem on ilm seda rohkem pidurid vilisevad.
kus võib see viga olla???...
Kehva klots on lihtsalt. Mul on endal sama probleem. Varuosadena paremaid vist saada pole. Peab ehk performance klotsi poole vaatama.
Mis firma omad sul on? Ma ei mäleta, mis firma oma mina kasutan, aga mingis punases karbis vist olid. Kehva värk.
minul on ostetud järve silberist nii esimesed kui tagumised klotsid ja need on tehase originaalid
A, ok, siis ei oska öelda, vaevalt, et ketta pinnast sõltub.
hents99 Kirjutas:A, ok, siis ei oska öelda, vaevalt, et ketta pinnast sõltub.
sõltub ikka. kunagi panin ferodo kallimad klotsid, vilistasid nigu krt. nüüd olen kasutanud remsa klotse, tahmavad natuke palju vist, aga vaisked.
ehk siis kui on vanad originaal kettad siis hakkavad vilisema
ma vahetasin terve ringi kettaid ära ja taha said ka ferodo klotsid-vilistavad...
vahetan lähiajal originaalide vastu välja.
Vilistab ikka klots, mitte ketas-voltas on zimmermanni aukudega kettad suht soodsad.
mul ferodo klotsid ei ole all Mercedes-Benz tehase originaalid peaksid olema ate firma omad aga kuidas need zimmermani kettad on?? Olen kuulnud ,et nii nimetatud disain kettad söövad klotse palju ning tänu sellele on veljed pidevalt tahmased...
Soontega kettaid soovitaks ainult rajasuunitlusega autole. Või siis pidevalt pidurite otsas sõkkuvale sõidustiilile.
See pole blingi jaoks välja mõeldud. Augud pigem siis.
nuh mul asr-iga versijoon et sellel tagumised pidurid saavad vatti küll
mersule mõeldud zimmermannid ongi aukudega.eelmistest originaalketastest läkisd 2 tükki peale 200 pealt pidurdamist kõveraks(geiss ei toimunud eestis)peale ferodo klotside ümbervahetust originaalide vastu kadus ka vile ära.mina olen nende zimmermannidega küll rahul...