Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mõningad küsimused C200 CDI T 2001 kohta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

olen foorumis uus kuna alates laupäevast õnnelik Mercedes-Benz C200 CDI T Elegance 2001 (uuema kerega, kutsikasilmadega vist nagu teie nimetate W203 kui ei eksi, täpselt veel ei jaga numbreid ja hüüdnimesid Rolleyes) omanik (täpsemini isa aga meil tekkisid siin temaga mõningad küsimused teadjamatele inimestele).

1) Autol on peeglisoojendused ning huvitaks kuidas need töötavad, vaatasin ning seda soojenduse nuppu ei leidnud. Peeglitel need soojendusribad lähevad aga nuppu pole. On võimalik, et selline süsteem, et peeglisoojendus on koguaeg tööl ?

2) Kuidas on võimalik seadistada automaattulede lülitus, hetkel kui panna tulede lüliti asend AUTO peale siis tundub, et ta paneb neid tööle vastavalt valgustusele mitte käivitamise peale.

3) Kas pardakompuutril on võimalik keelt vahetada ilma Silberauto või muu töökoja abita ?

4) Multifunktsionaalsel roolil on see telefon vastu võtta ja ära panna, on siis mingil moel võimalik tavaline telefon ühendada autoga ? Või on see default nö roolidel.

5) Kas kellegil on pakkuda antud masina kohta kasutajajuhend PDF formaadis kuskil ?

Auto on ostetud ühe inimese käest kes tõi selle Prantsusmaalt, seega kõik hooldusraamat ja manualid on prantsuse-keelsed Big Grin, seega neist suurt abi pole.


Tänan ette kõigi arukate vastuste eest.
Parimat, Kirill.D.
Peeglid on automaat resiimiga-nupp puudub.
Aga teised küsimused on minu jaoks natuke keerulised.
Kirill.D Kirjutas:1) Autol on peeglisoojendused ning huvitaks kuidas need töötavad, vaatasin ning seda soojenduse nuppu ei leidnud. Peeglitel need soojendusribad lähevad aga nuppu pole. On võimalik, et selline süsteem, et peeglisoojendus on koguaeg tööl ?

Peeglid toimetavad vastavalt vajadusele ise.

Kirill.D Kirjutas:2) Kuidas on võimalik seadistada automaattulede lülitus, hetkel kui panna tulede lüliti asend AUTO peale siis tundub, et ta paneb neid tööle vastavalt valgustusele mitte käivitamise peale.

Menüüst saad seadistada seda, kuidas tuled süttivad, by default "auto" asend tõepoolest valguse peale. Kui menüüst asi paigas, siis ei pea lülitit üldse keerama.

Kirill.D Kirjutas:3) Kas pardakompuutril on võimalik keelt vahetada ilma Silberauto või muu töökoja abita ?

On võimalik.

Kirill.D Kirjutas:4) Multifunktsionaalsel roolil on see telefon vastu võtta ja ära panna, on siis mingil moel võimalik tavaline telefon ühendada autoga ? Või on see default nö roolidel.

Kui sa telefoni hoidjat kahe istme vahelt laekast ei leia, siis pole ühendada. Hehh, tegelt universaalil võib telefon kuskil pagassis ka olla.

Kirill.D Kirjutas:5) Kas kellegil on pakkuda antud masina kohta kasutajajuhend PDF formaadis kuskil ?

Minul pole, kellelgi võib olla.

Ja veel, ma ei mäleta peast, kuidas sinna sügavamale menüüsse sisse sai, keeruline polnud, aga kuna sellist autot ei oma, siis ei oska autot näppimata öelda. Selles aga olen kindel, et kõike sinu poolt küsitud asju sai ise muuta (2001 aasta C180 kogemus).
No seda tõesti, ma vaatasin seda seadistamise "suuremat menüüd" siis ta nüüd väga suur pole. Aga eks homme tuleb uurida asja tsipa täpsemalt, eks auto ainult 2 päeva olnud, siis siin pole jõudnud midagi vaadata Big Grin. Aga tänud igal juhul.

PDF Users Manual ikka vajalik Big Grin
Telefon on ikka kahe istmevahel laekas universaalil ka.
Kirill.D Kirjutas:No seda tõesti, ma vaatasin seda seadistamise "suuremat menüüd" siis ta nüüd väga suur pole. Aga eks homme tuleb uurida asja tsipa täpsemalt, eks auto ainult 2 päeva olnud, siis siin pole jõudnud midagi vaadata Big Grin. Aga tänud igal juhul.

PDF Users Manual ikka vajalik Big Grin

kas vene keeles ei soobi?
:bash:
Kalev Kirjutas:
Kirill.D Kirjutas:1) Autol on peeglisoojendused ning huvitaks kuidas need töötavad, vaatasin ning seda soojenduse nuppu ei leidnud. Peeglitel need soojendusribad lähevad aga nuppu pole. On võimalik, et selline süsteem, et peeglisoojendus on koguaeg tööl ?

Peeglid toimetavad vastavalt vajadusele ise.

Kirill.D Kirjutas:2) Kuidas on võimalik seadistada automaattulede lülitus, hetkel kui panna tulede lüliti asend AUTO peale siis tundub, et ta paneb neid tööle vastavalt valgustusele mitte käivitamise peale.

Menüüst saad seadistada seda, kuidas tuled süttivad, by default "auto" asend tõepoolest valguse peale. Kui menüüst asi paigas, siis ei pea lülitit üldse keerama.

Kirill.D Kirjutas:3) Kas pardakompuutril on võimalik keelt vahetada ilma Silberauto või muu töökoja abita ?

On võimalik.

Kirill.D Kirjutas:4) Multifunktsionaalsel roolil on see telefon vastu võtta ja ära panna, on siis mingil moel võimalik tavaline telefon ühendada autoga ? Või on see default nö roolidel.

Kui sa telefoni hoidjat kahe istme vahelt laekast ei leia, siis pole ühendada. Hehh, tegelt universaalil võib telefon kuskil pagassis ka olla.

Kirill.D Kirjutas:5) Kas kellegil on pakkuda antud masina kohta kasutajajuhend PDF formaadis kuskil ?

Minul pole, kellelgi võib olla.

Ja veel, ma ei mäleta peast, kuidas sinna sügavamale menüüsse sisse sai, keeruline polnud, aga kuna sellist autot ei oma, siis ei oska autot näppimata öelda. Selles aga olen kindel, et kõike sinu poolt küsitud asju sai ise muuta (2001 aasta C180 kogemus).


Minuteada tulede seadistust menüüst ei saa muuta. Sealt saab anult panna (kui on follow me home pakett) kaua udutuled põlevad kui signa peale/maha käib ja samuti salongi tulede põlemise pikkust.
Tulede konfimiseks on vaja testrit ja see on silberis olemas. Vot pole kindel kas kõigi testritega seda muuta annaab aga "inseneri" tarkvaraga testriga saab ikka imeasju teha (alates puhu külma õhku jalgadele või mitte lõpetades rehvirõhu võrdlemisega pöörlemiskiiruse järgi).

Telefon: Mbl on väga erinevaid telefoni süsteeme: Kui sul pole ühtegi neist (armatuuri külge kruvitud, või käetoes - mitte kuskil taga minuteada) siis on see telefoni nupp ka kasutu - tal on lihtsalt valmidus olemas tehase poolt.
Automaatset tulede lülitamist saab panna roolipealt nuppudega. Otsi ülesse ümbrikumärke vajutades Settings -> vajuta nool ülesse -> + ja - vali Lighting -> vajuta nool ülesse -> + ja - vali Constant. Peale seda põlevad tuled automaatselt.
eDiCk Kirjutas:
Kirill.D Kirjutas:No seda tõesti, ma vaatasin seda seadistamise "suuremat menüüd" siis ta nüüd väga suur pole. Aga eks homme tuleb uurida asja tsipa täpsemalt, eks auto ainult 2 päeva olnud, siis siin pole jõudnud midagi vaadata Big Grin. Aga tänud igal juhul.

PDF Users Manual ikka vajalik Big Grin

kas vene keeles ei soobi?
:bash:

Minu nimest järeldades oleks vene keel veel parem:biggrin::biggrin: Oleks väga tänulik kui saaksid "sheerida kama". Rolleyes
Markko Kirjutas:Telefon on ikka kahe istmevahel laekas universaalil ka.

mitte ilmtingimata. minu omal oli näiteks armatuurlaua küljes telefonihoidja
ervg Kirjutas:
Markko Kirjutas:Telefon on ikka kahe istmevahel laekas universaalil ka.

mitte ilmtingimata. minu omal oli näiteks armatuurlaua küljes telefonihoidja

Ilmselt mõeldi siin seda, et kui seal telefoni näha pole, et kus ta veel siis võiks asetseda Rolleyes

Aga kontrollisin seda rooli pealt valgustuse muutmist: minul ei see salt. Ainult 3 varianti on: udutulede JAH/EI aktiveerimine kui signa maha võtta; Udutulede põlemise kestvus kui signa peale panna; salongitulede kestvust mootori välja suretamisel ja võtme eemaldamisel. Rohkem võimalusi pole. Võibolla teistel mudelitel on selline menüü punkt kust saab automaattulesid muuta, minul mitte.
Seda tõesti, uurisin samuti menüüd ning keele valikut seal pole ja samuti ka seda tulede lülitust ei leidnud. Sättida saab samamoodi nagu RC129 mainis. Aga see väga ei häirigi, see automaattulede lülitus oli pigem huvi pärast hetkel ta jah võtab valgustuse järgi.