Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kuidas teha w124 selliseks..?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,
Olen alles enda jaoks Mercedes-Benz avastanud.Shy
Autoks on siis w124 ´89 aasta 300E
Kindlasti on ka kusagilt siin foorumis läbi käinud,kui pole täpselt seletust leidnud.
Paluks abi siis.
Sooviks teha esiotsa siis uuemaks!Smile

Ehk praegune esiots siis selline:[Pilt: mesavanemog8.jpg]


Soov siis selliseks esiosa teha:
[Pilt: mesauuemld4.jpg]


Ps. täpsustamiseks pildid võetud,suvalt googel-ist

Nimelt mure selles,mida ma vahetam peaksin,kas piisab vaid kapoti vahetusest?või pean ka muretsema,uued tiivad ja tuled?
Ja kas selle vahetusega tekib mingeid ettearvamatuid probleeme?

Ette tänades!
uus stange, uus kapott, uued esituled. ainuke probleem on rahaUZI
piisab esikapoti ja esivõre vahetusest.
Kuulake nüüd kõik:Et oleks nii nagu peab-kapott,iluvõre,mb märk,tulede klaasid ja tulede alused liistud.:hump:
trancer01 Kirjutas:Tere,
Olen alles enda jaoks Mercedes-Benz avastanud.Shy
Autoks on siis w124 ´89 aasta 300E
Kindlasti on ka kusagilt siin foorumis läbi käinud,kui pole täpselt seletust leidnud.
Paluks abi siis.
Sooviks teha esiotsa siis uuemaks!Smile

Ehk praegune esiots siis selline:[Pilt: mesavanemog8.jpg]


Soov siis selliseks esiosa teha:
[Pilt: mesauuemld4.jpg]

Ps. täpsustamiseks pildid võetud,suvalt googel-ist

Nimelt mure selles,mida ma vahetam peaksin,kas piisab vaid kapoti vahetusest?või pean ka muretsema,uued tiivad ja tuled?
Ja kas selle vahetusega tekib mingeid ettearvamatuid probleeme?

Ette tänades!

Uue tüübi kapott iluvõrega + esitulede klaasid . Karbilaiendid , stangede spoilad leiad ...
http://www.carstyle.ee/Mercedes-Benz.htm (karbilaiendi pilt vaata 190 oma 124 kuju sama mõõdud teised)
Kõvasti liimimist ja pahteldamist ning värvialla . Thats all
...ja tulebki selline jama välja, nagu tänaval juba küllalt näha on. Osta siis juba uuema aastakäigu masin, saad muud pulgad kah sobivad. Ei loe moraali aga mingil ajal igatsed jälle originaali taga. Mul on 88a autol vahetatud ainult esimesed suunad valgete vastu ja juba mõnda aega mõtlen, et peaks oranźid tagasi panema.
Ma pakun sulle varsti korralikku WALD seeriat.
tuuker Kirjutas:...ja tulebki selline jama välja, nagu tänaval juba küllalt näha on. Osta siis juba uuema aastakäigu masin, saad muud pulgad kah sobivad. Ei loe moraali aga mingil ajal igatsed jälle originaali taga. Mul on 88a autol vahetatud ainult esimesed suunad valgete vastu ja juba mõnda aega mõtlen, et peaks oranźid tagasi panema.

:bigsmile: eks jõuamegi sinna jälle välja "kellel milline maitse" on .
Isiklikult arvan ,et kui näpud sügelevad ja tahtmine on suur ehitada ja mässata - anna minna :wink: . Esimene auto läheb aiataha , teine võibolla samuti ...maybe Confusedmile: kuid kui midagi meeldib siis tuleb see lihtsalt ära teha - hea maitse piirides , loomulikult ...mis on omakorda jälle vaieldav teema... kellele ämm kellele tütar . No bad feelings :wink:
Suured tänud kõigile,vastuste eestWink!
Ära kuluta raha uueks tegemisele, vaid juubelileIcon_biggrin Auto saab ju 20