Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: klubi kleebised
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Olid meil kunagi ammu sellised toredad kleebised Mercedes-Benz logoga ja klubi nimega. Äkki on võimalik neid jälle tellida?..
praegu vist ei hakka neid vanu kleebiseid teha, mõtleme uuest disainist, see clubmb.ee ei anna midagi. peab ju nähtavam ja konkreetsem olema
Tegelikult e-aadressi seal ei olnud...
"Mercedes-Benz logo" Mercedes Benz Club Estonia - ma mõtlesin neid...
kpokyc Kirjutas:Tegelikult e-aadressi seal ei olnud...
"Mercedes-Benz logo" Mercedes Benz Club Estonia - ma mõtlesin neid...

Tahaks ka seda kleepsuShy
Uued kleebised valmis ja täna peaks kätte saama, siis ka täpsem info.
Vihjeks, et hoopis midagi muud kui siiani tehtud.
Võta homme mõned kleepsud kaasa.
Võtan kui täna ikka kätte saan.
tartu kanti satub neid kleepse?
renkju Kirjutas:tartu kanti satub neid kleepse?

Hmmmmmm, mõtleme ja vaatame, kuidagi ehk ikka.
Karl Kirjutas:Uued kleebised valmis ja täna peaks kätte saama, siis ka täpsem info.
Vihjeks, et hoopis midagi muud kui siiani tehtud.

Kui tore!
Kas on võimalik sinuga esmaspäeval kokku saada nt. sinu töö juures(viimane kord oli see firma Pärnu mnt-l) ja kleepsu kätte saada ja mitu raha tuleb kaasa võtta?
Thanks
Kas kleebiseid on ka praegu veel saada, oleks huvitatud paarist kleepsust, palju hind on ja kust kätte saab ?

Tänud,
Karmo
karmo Kirjutas:Kas kleebiseid on ka praegu veel saada, oleks huvitatud paarist kleepsust, palju hind on ja kust kätte saab ?

Tänud,
Karmo

Ainult klubi liikmetele.
Karl Kirjutas:
karmo Kirjutas:Kas kleebiseid on ka praegu veel saada, oleks huvitatud paarist kleepsust, palju hind on ja kust kätte saab ?

Tänud,
Karmo

Ainult klubi liikmetele.

Aga kas mina saan? Annaks su autole äkki hea hinnaga orig. kilbid ka Eusa_whistle
tere! oleks sammuti huvitatud klubi kleepsust.kas oleks võimalik saada?