Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: mootorihääl salongi kosta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mure suht ebatavaline aga auto seest ei ole vaikne kui maanteel sõidan...kuskilt tuleb mootorihääl sisse...meil peres kolm samasugust autot ja teised täiesti vaiksed...kuigi minu auto nendest kõige uuem ja karralikum....auto siis 124 3.0 td 108 kw automaat kastiga
kusjuures kõik kapotialt ja põhjaalt täiesti originaalSad
se mootori heli tuleb kuskilt eest aga täpsemalt ei sa aruSad
uxe tihendid??
Ma täpselt 124 kapoti alust ei mäleta, aga 201`l soojendusmootori ja mootori vaheline plekksein võib olla nt kuskilt lahti. See käib paari kruviga ära, minul näiteks jäi mootorit vahetades irvakile ja seepärast on salongi päris palju kuulda, varem polnud.
tead mul oli sihuke pull kui mootori padjad olid läbi siis ka mootori hääl kostus salongi peale vahetust nagu ei kuulekski et auto mootor töötab.
ukse tihendid on ka veitsa läbi...aga se hääl tuleb rohkem eestpoolt...pean tõesti seda soojendus mootori plekki kontrollima...mootoripadjad vahetasin ära...nati nagu läks paremaks küll aga ikkagi lärmakasSad
mis moodi ma selle plekini kõige lihtsamini jõda võiksin???Smile
on kellegil veel ideid???
Eks mõni läbiviik on kas lahti või tihend paigast.

Ega siin muu ei aita, kui tuleb hakata vaikselt nokkima ja ükshaaval läbiviike üle vaatama.
Aitab kindlasti ka audio süsteemil volume nupu keeramine.
volüüm siiani aidanud...aga kui lugu vahetub või keegi veel autos on siis heli maas Smile
Kas oled leidud lahenduse?
Äkki lisada müramatte juurde?
Muusikaga see jama, et kui bassikõlar on, siis kui bass ära kaob kostub maantee vuhinat ja eriti vastik on see siis, kui muusika on kiirem ja bassiheli vaheldub vuhinaga Eusa_dance

Endal 200d ja 4k manual Eusa_whistle
mu pannil selline omadus, et ägedamal revvimisel undab ventikas rõvedalt.
Enne siduri vahetamist ei unnanud. Ei jahutanud ka muidugi.
Linnas just häirib, maanteel kaob muu müra sisse ära arvatavasti.