Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kes tuleb Lätti?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Niisiis:

15.03.2008 on start Riiga kell 07:00 Laagri Maksimarketi juurest, kogunemine 06:30 - 07:00, hiljaks palun mitte jääda!

Paluks siia siis kirja panna hiljemalt 07.03.2008 need, kes kindlad tulijad, siis teab keda Maksi juures oodata.
Eelmises teemas oli ikka neid kes tahavad oma autodega minna, läheme siis ja teeme kolonni.:cool_rsvd:

Hetkeseis:

Karl
Kuldar
Zeka
Indrek
Rauntz
Kalev
Võsa
Ester
Lõoke
Ulmi
Siim
Martiini
Janek 126 + 1
Raiks8
Imret
Sa Karl võta Windroxist klubidevaheline tõlk kah kaasa!
Kuna polnud ammu foorumis käinud, tuli üllatusena, et sama päev tagasi.
Aga tulija olen sellegipoolest.
Jään ise vist kuhugi Läti poolele ööseks, kellel samad mõtted saavad minu saanis tagaistmel sinna ja tagasi.
Janek 56 950 609
Nii, nüüd selgus ka viimane informatsioon - Osavõtutasu on 33 EUR EHK SIIS 500 eeki nägu. Selle eest siis õhtusöök ja saun, kes tahab ööseks jääda, siis lisaks 15 EUR - 225 EEKI JUURDE.

Kes arvab, et nüüd enam ei taha osa võtta, siis kiirelt teada anda.
Indrek Kirjutas:Nii, nüüd selgus ka viimane informatsioon - Osavõtutasu on 33 EUR EHK SIIS 500 eeki nägu. Selle eest siis õhtusöök ja saun, kes tahab ööseks jääda, siis lisaks 15 EUR - 225 EEKI JUURDE.

Kes arvab, et nüüd enam ei taha osa võtta, siis kiirelt teada anda.
Ah, et hirmutama kohe....
Kas peab EUR-is maksma?
Klubi liikmed peavad maksma 250 eeku, ülejäänud kaetakse klubi rahadest. See 250 eeku tuleb maksta hiljemalt reedeks klubi arvele, siis saab lätlastele ära maksta.

Kes jääb ööseks, siis see summa ka omast taskust juurde, aga sedagi on vaja enne kindlalt teada anda
Vähe kuidagi siin neid minejaid! Klubilised võtke end nüüd kokku ja laske armuke Eestist välja ka vähe. Pole ju kaugele minek.
Kas kolonnis minek tähendab seda,et Vito ei stardi ja tuleb enda traktor käima joosta?
Lõoke Kirjutas:Kas kolonnis minek tähendab seda,et Vito ei stardi ja tuleb enda traktor käima joosta?

Kuidas sulle nüüd öelda.... Tegelikult stardib küll, kuid sinu peret peale ei võeta. Miks? Asi lihtne, uudiste andmetel Eestis praegu gripi tippaeg ja kes garanteerib, et linnugripp ka levima ei hakka? :bigsmile:

Tõsiselt rääkides, need kes bussile end regasid lähevad ikka bussiga (Kuldar pidi minuga tulema küll). Kolonn selles mõttes, et ootaks ikka oma autodega tulijaid ka, muidu tõesti nagu Soome penskarid sõidavad bussiga Lätti ekskursioonile.:cool_rsvd:
et siis tartu raffas peab ka ennast päälinna venitama???

muidu ma ajaks ka oma roostes bussi minekuvalmis äkki
paikas Kirjutas:et siis tartu raffas peab ka ennast päälinna venitama???

muidu ma ajaks ka oma roostes bussi minekuvalmis äkki

Tartust pole vist pointi Tallinna ronida, lihtsam Iklas kokku saada.
paikas Kirjutas:et siis tartu raffas peab ka ennast päälinna venitama???

muidu ma ajaks ka oma roostes bussi minekuvalmis äkki
Ja Narva kaudu
Võtke nüüd mehed ennast kokku ja lähme ikka võimalikult paljude autodega.
Eriti kui on võimalus ööseks jääda, saab ennest ju korralikult välja puhata.
Tervitus,kes siis täpsemalt Tartust stardiks....säärane küsimus?!
Mina ei tule ,sest aega pole:bigsmile:Aga naabritele privets ka minu poolt. :biggergrin:Muidu kui tulla saaks,siis ikka cl-iga muidu lihtsalt jooma ja epsata polekski millegiga!Naapritel jääks mulje nagu Soome turistidest,et bussiga ja mälus... Rolleyes:lol:
Ütlen veelkord, et igasugune pläma jätta - kes konkreetselt tuleb, annab teada, kes ei tule, ei tule. Praeguse seisuga on tulijad need, kes esimeses postis kirjas ja kegi neist pole ka teatanud, et kavatsevad ööseks jääda.

Reedeks peavad ka osavõtjad selle summa klubi arvele tasuma või minu või Karliga ühendust võtma. Vastasel juhul arvestame, et ei tule kaasa.
Karl Kirjutas:Niisiis:

15.03.2008 on start Riiga kell 07:00 Laagri Maksimarketi juurest, kogunemine 06:30 - 07:00, hiljaks palun mitte jääda!

Paluks siia siis kirja panna hiljemalt 07.03.2008 need, kes kindlad tulijad, siis teab keda Maksi juures oodata.
Eelmises teemas oli ikka neid kes tahavad oma autodega minna, läheme siis ja teeme kolonni.:cool_rsvd:

Hetkeseis:

Karl
Kuldar
Zeka
Indrek
Rauntz
Kalev
Võsa
Ester
Lõoke
Ulmi
Siim
Martiini
Janek 126 + 1

mina sõidan oma autoga ja homme maksan .Zeka sõidab koos minuga siis on bussis veel vaba koht.Shy
mina sõidan oma autoga ja homme maksan .Zeka sõidab koos minuga . arvatavasti siis on bussis veel vaba koht.Shy
täna juba makstut:biggrin:
Kas Vitos siis Indrek, Taavi, Ester, Margus, Ulmi, Siim, Kalev?

Kui nii, siis lahe, imearmas oleks, kui perekond Lõokesed suudaks end kuidagi Laagrisse omal jõul vedada, a no, kui kuidagi ei jõua, siis eks mõtleme miskit välja...
Iseenesest võivad nad ka Kernusse lennataWink Saavad S-d niikaua kõrvuti muljetada...
:lol:
Lehti: 1 2