Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 300d
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
w123 3.0d tühikäik külmast peast ilus aga kui läheb soojaks hakkab ebaühtlaselt tööle kas võib süüde paigast ära olla käima läheb ideaalselt
Imeb mõne pragunenud vooliku vahelt õhku?

Kas pöördeid andes hakkab korralikult tööle? Või puterdab edasi?

Käivitub ilusti?

Kulunud pump peaks tekitama probleeme pigem käivitumisel... Paigast süüde peaks tekitama probleeme pigem külmal mootoril. Kui liiga varane, siis ei jõua tööle minna (lööb starteri "kinni") ja kui liiga hiline, siis lihtsalt ei käivitu (heal juhul ajab valget).
Kontrolli pihustid ja reguleeri klapid ära. Kompressiooni võiks ka ära mõõta.
kui annan pöördeid töötab ilusti ainuly tühikäigul lämberdab aga imelikon see et külmalttöötab ideaalselt kui midagi viga peaks ju koguaeg lonkama
300d on pumba otsas elektriline külmkäivitus klapp (regulaator,pööretehoidja vmsConfusedillySmile, see võib ka ajusid komposteerida... minu kolmesel igaljuhul vahet pole kas külm või soe pöörded koguaeg ühtlased tühikäigul... või pole siis nii külma ilma olnud, et vahet oleks märganud...:tongue:
Wiha Kirjutas:300d on pumba otsas elektriline külmkäivitus klapp (regulaator,pööretehoidja vmsConfusedillySmile, see võib ka ajusid komposteerida... minu kolmesel igaljuhul vahet pole kas külm või soe pöörded koguaeg ühtlased tühikäigul... või pole siis nii külma ilma olnud, et vahet oleks märganud...:tongue:

Ega sa nüüd W123 ja W124 segamini ei aja:biggrin:
Laur Kirjutas:
Wiha Kirjutas:300d on pumba otsas elektriline külmkäivitus klapp (regulaator,pööretehoidja vmsConfusedillySmile, see võib ka ajusid komposteerida... minu kolmesel igaljuhul vahet pole kas külm või soe pöörded koguaeg ühtlased tühikäigul... või pole siis nii külma ilma olnud, et vahet oleks märganud...:tongue:

Ega sa nüüd W123 ja W124 segamini ei aja:biggrin:

yep ... tööpäeva lõpuks silmad arvutist vidukil ei lugenud korralikult sry...
Tere selline küsimus,et mul on 300D aasta 86 ning kas kellegil on sama aasta mudeli varju juppe pakkuda mis oleks korralikud ikka???