Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 23.02 Klubikaartide jagamine Tallinnas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere mersurahvas.

Vaatasin, et mul käes hunnik klubikaarte, mis omanikku ootavad ja võiks ikka ka omanikule ka kätte jõuda.

Seega korraldame tulevasel nädalavahetusel ühe pisikese miitingu, kus ajame mersujuttu, klubijuttu, teeme mõned pildid - minu poolt hea kaamera koos jalaga kaasas (seega peske oma autod puhtaks).

Hiljem võiks kuskile ka maha istuda ja mõned kohvid jutu kõrvale ära juua.

Seega....

Laupäeval, 23.02.2008 kell 13.00 kohtume Rocal Mare kaubanduskeskuse platsil - selle suurhalli poolsel otsal.

Kohapeal teeme mõned pildid, ajame juttu ja ehk liigume kuskile edasi.

Kohtumiseni
:hump:Jee olen seal kuskil :hump:
Ma ka tulemas...
Nugis... kahjuks olen ära ja ei saagi quattroid kõrvuti parkida :lol:
sm. pelle Kirjutas:Nugis... kahjuks olen ära ja ei saagi quattroid kõrvuti parkida :lol:

Üritan mersuga kohale tula :-D
ma ei saa tulla, ehk järgmine kord.
Esialgsetel andmetel äkki saan ka ise kohale. Usun, et automargi järgi leian teid ka ülesse.
Laupäeval näeme!
Mul küll kaart juba käes (tänud, Karl!) kuid tuleks passiks ja teeks paar suitsu küll hea meelega. 13.00 peaks pohmell ka möödas olema juba Tongue
mersuta kohal, õnneks pole kevad enam mägede taga...
Kahjuks ei saa tulla.äki keegi liigub rakverekandis ja tooks käärdi .
Üritaks ka ennast kohale vedada.
Ei saa ka kahjuks tulla,homme algab tõsine tööpäevSad
kahjuks ei sa ka homme tulla, aga kust ja millal oleks võimalik kätte saada kaart.
andoh Kirjutas:Kahjuks ei saa tulla.äki keegi liigub rakverekandis ja tooks käärdi .

Liigun Rakvere kandis kuskil üle nädala, saaks sulle ära tuua, kuid kuidas õnnestub mul kaardid kätte saada eks näis.
Krt ei saand kaineks, sry mehed, järgmine kord Smile
irw
Nojah, sul hea naerda Smile)
Kurb aga jõutsin alles koju(14:3?). Tahaks teist kätte saada küll.
rauntz Kirjutas:Krt ei saand kaineks, sry mehed, järgmine kord Smile

Krt mul sama jama, ainult kaks korda hullem :lol:
Kuid siimpoiss võttis mu kaardi ja tõi mulle ära, Aitähh talle!
Lehti: 1 2