Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Minu W210 läks põlema!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Niisis.... Käisin täna vahetamas katalüsaatorit ja samas avastati et läbi on ka sukkasid ja summutit kooshoidev klamber. Kõik tehti kenasti ära. Alles autoga sõites sain aru et midagi on valesti. Kahtlus osutus tõeks.....isolatsioonimaterjaal oli hõõguma läinud ja sõitmisega sai see vungi ülesse. Parkisin ennast siis Tondi Selveri parklasse ära ja kutsusin välja päästeteenistuse kes ka väga kiirelt kohale jõudis. Leegid õnneks isolatsioonimatejaali alt välja ei jõudnud ja päästeteenistujad suutsid tulekolde likvideerida. Seejärel viisin auto pampri peal Silberisse kus tuvastati et midagi hullu peale isolatsioonipõlengu juhtunud ei olnud. Panime siis akuotsad peale ja sõitsin tagasi sinna kus kat ära vahetati. Need tunnistasid viga ja sain valurahks oma kulunud papi tagasi.
LOO MORAAL ON SEE et keevitaja oli lohakas ja lõppudelõpuks läks kõik hästi.  TEGIJAL JUHTUB! Selveri parkla äksenist hiljem paar fotot ka Smile


TÄNAN PÄÄSTEAMETIT kes olid väga proffid ja kaine mõtlemisega !!!
Vedas, et niigi hästi läks. Täname õnne ja päästeteenistust, et auto maha ei põlenud.
Õnn see, et SUL ON kasko, aga muidu on see põlemise teema üks valus teema...
.....ps. Nüüd on vähemalt päästeteenistuse abiga mootoripesu ka tehtud.
Sulo Kirjutas:.....ps. Nüüd on vähemalt päästeteenistuse abiga mootoripesu ka tehtud.

hea et käima läks. Smile
....
kohe sõnatuks võttis.

Olen ise kustutanud 1,5liitrise Värska ja jopega üht põleva karburaatoriga mootorit jalakäiate ülekäigu kohas. Juhus, et mööduja raatsis oma jopet laenata (ma ise olin kergriietes). Auto tagaistmel istunu oma teksatagi igatahes ei tihanud selle tarvis anda. Pole ehk kohane öelda aga SUPERHÄSTI lõppes Su põlemine. Minu poolt küünal kirikusse, et kellelgi seda kogeda ei tuleks.
opaa, joppas !
Vedas päris ropult, ei niigi läks.
Mina selles teemas pilte küll ei näe.Kas koha nimi kuskohast neid otsima peab on "rate"?
ajakirjanduses ka siis juttu...
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=267425
Ma julgen arvata, et see oli sinu isiklik eelis, et nad oma viga tunnistasid ja kulud hüvitasid, kuna sa oled Sulo ja see ajakirjandus võib palju eufoori asjale anda :Smile)
Aga mõtlemiainet meile kõigile - kellel on tulekustutid autos ja kellel mitte...
huvitav millist "uunikumi" sky+ silmas peeti? või "vana panni"? okei 10a vana autot võib vahest küll vanaks panniks nimetada aga uunikumiks? :lol:

raadioneegrid.....
Vabandust teemavälise küsimuse kohta, kas Sulo on mingi kuulsus Eestis?Smile
Hydroid Kirjutas:Vabandust teemavälise küsimuse kohta, kas Sulo on mingi kuulsus Eestis?Smile
vt paar postitust tagasi olevat linki :biggrin:
no ma vaatasingi ja sp küsisingiBig Grin aga vastake siisBig Grin
Kuulsaks sai Mercedes-Benz klubi laulugaSmile
Hydroid Kirjutas:no ma vaatasingi ja sp küsisingiBig Grin aga vastake siisBig Grin
tegu siis ühe ja sama inimesega UZI
seda ma sain ka aruBig Grin