Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Läti klubi sünnipäevale - 15.03.2008
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Nonii,

Talvepäevadel kutsusid meid külla ka Läti sõbrad ja seekord on siis märtsis nende sünnipäev - nagu aru saime foorumi loomisest 4 aastat. Kuna Riia on üsna lähedal ja see ka nädalavahetuse päev, siis plaanime Eesti MB Klubiga ka neid külastada.

Kuna aga teekond siiski üsna pikk on, siis arvan, et ei ole mõtet sõita sinna mitme autoga ja Kalev pakkus välja, et läheme tema bussiga - tal neid mitmeid, seega kõik MB KLubi liikmed, kes huvi tunnevad saavad kaasa tulla.

Käesolevalt ei oska veel täpset summat öelda, mis klubiline välja peaks käima, kuid kui me ööseks ei jää, siis peaks arvestama kuni 500 krooniga, kui peame ka öömajale jääma, siis veidike rohkem ehk. Kalev kalkuleerib välja, kui kalliks tema joaks see sõit läheb ja annab teada, samamoodi ootame lätlastelt lisainformatsiooni nende ürituse kohta.

Seega...

Kõik, kes on 99% kindlad tulijad, panevad end siia kirja. Talvepäevadel oli  meil lätlastega väga tore ja meeldiv, saime väga hästi suheldud - kes ei mõistnud inglise keelt, sai suurepäraselt hakkama ka vene keelega.

HIljemalt 25. Veebruariks panevad kõik huvilistest MB Klubi liikmed end siia kirja ja hiljem küsime ka klubi arvele mingi summa ettemaksuna ette, et meil oleks kindlam kõigega arvestada.


Osavõtjad:

Indrek
Kalev
Raunz
minu arvamus siiski oleks et kõik võiks oma autodega minna
milleks siis üldse autoga minna
läheks rongiga
jama ju
klubi üritusele mineku esimene põhjus peaks olema just - näidata oma autot.
riiga on ju korra kiviga visata Smile
mina kui mitteklubiliige tuleks äkki ka kaasa ja saaks ühtlasi teiega tuttavaks
kui kaasa võetakse siis kindlasti tulen oma autoga - clk või v220 seda veel ei tea
ja tuleme kaksi
Raiki Kirjutas:minu arvamus siiski oleks et kõik võiks oma autodega minna
milleks siis üldse autoga minna
läheks rongiga
jama ju
klubi üritusele mineku esimene põhjus peaks olema just - näidata oma autot.
riiga on ju korra kiviga visata Smile
mina kui mitteklubiliige tuleks äkki ka kaasa ja saaks ühtlasi teiega tuttavaks
kui kaasa võetakse siis kindlasti tulen oma autoga - clk või v220 seda veel ei tea
ja tuleme kaksi


Ausõna ei viici lambist 700 km sõita, kui saaks koos minna ja sõidu ajal juttu ajada. Autode näitamine ja vaatamine on niikuinii selliste kehvade ilmadega üsna kehvapoolne - sellega tegeleme suviti.
Mina olen tulemas, 20 vaba kohta olemas, kõik kohad kokku maksavad 9500.-

Mida rohkem huvilisi, seda odavam.
täisbussi korral 475.- nägu ?
juba kahekesi minnes pole siis enam vahet kas minna suure bussiga või oma autoga

buss maanteel mul võtab ca.8/100km ja clk 7,5/100km


bussi puhul arvestus: kui läbida 1000km. siis nägu tuleb ca 220.-
Eks see bussi või autoga minnes mõlemal omad head. Ise tahaks ka hirmsasti oma autoga minna aga nuh mul on see autoga sõitmise kiiks ka küljes. Ma sõidaks terve euroopa läbi. Mingi jeebi reisi võiks aasias teha, ok ok juba unistan. Aga jah kui oma jänuse SL-i sõiduvette saan siis vb ikkagi plaanin ise sõita. Arvan, et oleks teisigi. Muidugi on mul ka see kiiks et ei taha kunagi kellestki sõltuda aga kui bussiga minek siis olen sõltuv teiste otsustest.
Raiki Kirjutas:täisbussi korral 475.- nägu ?
juba kahekesi minnes pole siis enam vahet kas minna suure bussiga või oma autoga

buss maanteel mul võtab ca.8/100km ja clk 7,5/100km


bussi puhul arvestus: kui läbida 1000km. siis nägu tuleb ca 220.-


Mul võtab auto maanteel minimaalselt 12 liitrit, seega kui sõitu kokku oleks 700 km, siis küttekulu üle tuhande krooni
Raiki Kirjutas:täisbussi korral 475.- nägu ?
juba kahekesi minnes pole siis enam vahet kas minna suure bussiga või oma autoga

buss maanteel mul võtab ca.8/100km ja clk 7,5/100km


bussi puhul arvestus: kui läbida 1000km. siis nägu tuleb ca 220.-


Hind on selline, nagu mainitud. Kui päevad broneeritud, siis ma ei saa neid ju enam kellelegi teisele müüa. Töö on minu jaoks ikka töö, MB Klubile lihtsalt pisut odavamate hindadega.
kuld Kirjutas:Eks see bussi või autoga minnes mõlemal omad head. Ise tahaks ka hirmsasti oma autoga minna aga nuh mul on see autoga sõitmise kiiks ka küljes. Ma sõidaks terve euroopa läbi. Mingi jeebi reisi võiks aasias teha, ok ok juba unistan. Aga jah kui oma jänuse SL-i sõiduvette saan siis vb ikkagi plaanin ise sõita. Arvan, et oleks teisigi. Muidugi on mul ka see kiiks et ei taha kunagi kellestki sõltuda aga kui bussiga minek siis olen sõltuv teiste otsustest.

Njaa, ma olen oopel astmaga terve ida-euroopa peaaegu läbi sõitunud (3 nädalat, 9000 km), usu, lõpus saab siiber. Ega ta eriti mõistlik ei ole nt. 20 autoga minna, arvestades, et iga masin võtab keskeltläbi 10l/sajale, laseksime mõnuga 1400 liitrit kütet läbi, mis hinnas teeb xxxxx krooni. Mina pooldan bussi igatahes. Autosid näitame piltidelt.
rauntz Kirjutas:
kuld Kirjutas:Eks see bussi või autoga minnes mõlemal omad head. Ise tahaks ka hirmsasti oma autoga minna aga nuh mul on see autoga sõitmise kiiks ka küljes. Ma sõidaks terve euroopa läbi. Mingi jeebi reisi võiks aasias teha, ok ok juba unistan. Aga jah kui oma jänuse SL-i sõiduvette saan siis vb ikkagi plaanin ise sõita. Arvan, et oleks teisigi. Muidugi on mul ka see kiiks et ei taha kunagi kellestki sõltuda aga kui bussiga minek siis olen sõltuv teiste otsustest.

Njaa, ma olen oopel astmaga terve ida-euroopa peaaegu läbi sõitunud (3 nädalat, 9000 km), usu, lõpus saab siiber. Ega ta eriti mõistlik ei ole nt. 20 autoga minna, arvestades, et iga masin võtab keskeltläbi 10l/sajale, laseksime mõnuga 1400 liitrit kütet läbi, mis hinnas teeb xxxxx krooni. Mina pooldan bussi igatahes. Autosid näitame piltidelt.

Ega jah, kolonnis sõitmine oleks nii pika teepeale üpris tülikas. Bussiga see jama, et kiputakse kärakat võtma ja kui kohale jõutakse siis vajub bussist pehmete jalgadega Eesti MBklubi rahvas välja:bigsmile: Ok nii ull vast ei oleks aga Karli pilte olen vaadanud.... oi jummal kui pudeli kätte saab!
No see kärakavõtmine on üks bussi lisahüvesid Smile)
Kus sa niivisi lätti lähed, kui tulukest silmas pole?
Lisahuvidest:

Kord bussireisile sõites tuli peale linna peal tiirutamist ja sõprade kokku korjamist lausa uus poetiir teha kuna eelnevalt kokku ostetu oli selleks ajaks juba lõpu viimases faasis. Minu poolt edu meie klubilistele sõiduks, sünnipäeva õnnitlus lätlastele!
Oot, kas mingi kava ka avalikustatud on lõunapoolt? Või on lihtsalt freestyle-võidukummutamine?
Esialgne info oli, et : 11-12.00 algab bowling-uga...
Kui tahame ööbimist, siis tuleb varakult ette teatada.
Mina ka käsi 99%.
Ja kindlasti oma 126 "igiliikuriga", sest mis mõtet siis üldse MB-d omada, kui sa sellega ei sõida.
janek126 Kirjutas:Mina ka käsi 99%.
Ja kindlasti oma 126 "igiliikuriga", sest mis mõtet siis üldse MB-d omada, kui sa sellega ei sõida.

Mis mõtet on oma mb-d tühja kulutada, kui pakutakse paremat varianti? palju sa temaga sõidaks seal? sinna-tagasi ots tõenäoliselt kõigest ju? Pealegi, bussis seltskond kõik koos, autos seda luksust pole...
Arvan,et 99%olen tulija.saab näha.
Minu arvamus: kui minna, siis autodega uhkes kolonnis. Soovi korral saab raadiosaatjad sebida ja lobiseda omavahel ja mõningad kes oma autoga tulla ei taha saavad kellegi omasse ikka istuda. Bussiga njahh, nagu Soome penskarid.....Confusedilly: Autode kolonn ikka uhkem ja ega nemad ka meid bussiga ees ei oota.
Karl Kirjutas:Minu arvamus: kui minna, siis autodega uhkes kolonnis. Soovi korral saab raadiosaatjad sebida ja lobiseda omavahel ja mõningad kes oma autoga tulla ei taha saavad kellegi omasse ikka istuda. Bussiga njahh, nagu Soome penskarid.....Confusedilly: Autode kolonn ikka uhkem ja ega nemad ka meid bussiga ees ei oota.


Eks näis, usun, et kui autodega plaanime, siis niikuinii osa rahvas ei võta osa. Aga kuna siin kindlat osavõttu on niigi ainult vähesed näidanud, siis see minek üldse lahtine ju.
Kui õiged rattad selleks ajaks alla saab, siis oleks ka isegi autoga tulija,saaks nähtavasti ka ühe läti keele oskaja kaasa! Tulijaid palju,siis võib buss veel lisaks olla.
Lehti: 1 2 3