Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Pimp My Ride: w126 300SD '81
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Püha püss, selline bling-bling-fa-faa ja öödisko!
Mersuklubi naised räpiks sellisega heameelega ringi, ma kujutan ette :bigsmile:
Kahjuks küll meie kliimas oleks see auto poole aastaga hullem kui alguses.
oleks siis tagavedrud ka uued pand või auto mõnda norm. värvi värvind... roosa 126.....no mida veel.

mul elukaaslane ütls küll et kohutav, oleks mingi CLK või SLK old, siis veel, aga mitte ROOSA 126 mingi rõveda pruuni karunahaga seest. :demond:
Okei, eks ta üks tibide kulgur oli ja maitseasi, kuid tagatuled olid küll hullemad Pässa Riksi tuunitud bemmil, koledad.
roosa ei sobi nüüd tõesti, aga mida need amid ikka maitsest mõistavad...
Jah.... Tegelikult on ju see nende toodang täielik jama! Kunagi oli sellest ühes tehnika ajakirjas juttu!
Peale tuuningut kõlbavad need autod ainult mahakandmisele. Blingi müüd maha ja saad auto raha tagasi,kasumisse isegi:lol:
Karl Kirjutas:Püha püss, selline bling-bling-fa-faa ja öödisko!
Mersuklubi naised räpiks sellisega heameelega ringi, ma kujutan ette :bigsmile:
Kahjuks küll meie kliimas oleks see auto poole aastaga hullem kui alguses.

Äge Karl või mis, said äkki ideid. Äkki üllatad klubi kui järgmine kord kokkusaamine on. :lol:

Üks bling-bling 126 võiks ju klubis olla kelle peale oleks hea näpuga näidata.:evil:
kuld Kirjutas:
Karl Kirjutas:Püha püss, selline bling-bling-fa-faa ja öödisko!
Mersuklubi naised räpiks sellisega heameelega ringi, ma kujutan ette :bigsmile:
Kahjuks küll meie kliimas oleks see auto poole aastaga hullem kui alguses.

Äge Karl või mis, said äkki ideid. Äkki üllatad klubi kui järgmine kord kokkusaamine on. :lol:

Üks bling-bling 126 võiks ju klubis olla kelle peale oleks hea näpuga näidata.:evil:

Ongi juba ju ja saad näpuga näidata ka, eriti esitulede pealeConfusedmash:
Kuld ja Rolz, mis teid vaevab, kadedus või??? :bigsmile: Need tuled on ORIGINAALID ja katsuge vaid vastu vaielda UZI
marek Kirjutas:http://www.mtv.com/overdrive/?id=1557868&vid=146828
alt saab siis klippe valida 1-4.

püha p...k, nüüd on siis mu silmad kõige rõvedama 126e ära näinud.
Karl Kirjutas:Kuld ja Rolz, mis teid vaevab, kadedus või??? :bigsmile: Need tuled on ORIGINAALID ja katsuge vaid vastu vaielda UZI
ise sa oled üks originaal. sul on euro kuus mitte mingi usakas. jänkud kisuvad neid lolluseid küljest ära ja panevad tuled ette, sa võtad tuled küljest ära ja paned küünlad ette. :demond: kah variant. :lol:

edit: ups ma juba unustasin, et parklas ple tulesid vaja. :lol:
Need tuled on originaalid ja originaalkoodiga tellitavad. Muide, oluliselt paremini valgustavad kui kartsin, seepärast ei pannud ka talveks eurosid ette. Ja parklas see auto ei seisa koguaeg, vahest ikka liikvel ka, iccc.
Iluvõre ka mulle ei meeldi üldse, kui juba andmiseks läks, Karl-Benz tuning (:
Aga mis rõvedamaisse W126-te puudub siis üsna mitmed aastad tagasi liikus Tallinnas üks neoonkollane/roheline ulmespoiladega vanatüübi W126, IMo vist oli Läti numbritega....No see oli ikka hullem kui Karli oma oma tuledega (::::
Oi väsimatud....:evil:

See vanatüübi kuus oli Eesti numbritega ja sõitis taksot, nüüd õnneks vist vanaduspuhkusel Hiiul ühes aias.
Ei, sa ajad segamini sellega, mis oli aiaroheliseks värvitud ja Hiiu peatuses taksona seisi kogu aeg, see ei ole see...