Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kuld & Gold, õnne tütre sünni puhul!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Täne hommikul kell 9:35 langes kuldne päikesevalgus (jaaa, ma tean, et ilm on sompus, kuid seal paistis päike) sünnitusmaja palati aknast sisse ja siia ilma sündis üks kuldne tüdrukutirts!

Õnne teile mõlemale ja tervist ning edu tite kasvatamisel väärikaks ilmakodanikuks !!!

[Pilt: 228403dc8e33.gif]
Edu, õnne ja jaksu!!!!!!!!!
Küll see info liigub ikka kiiresti, Karl mida sa teed, et sa kõike tead?
Suured Õnnitlused ...
Palju Palju õnne teile!!!
Rolz Kirjutas:Küll see info liigub ikka kiiresti, Karl mida sa teed, et sa kõike tead?
vene luure ei maga! :demond:

palju õnne!
palju kannatust ja jaksu.

nõme on soovida palju õnne seega vähe ebaõnne!
Õnnesoovid Kernu kandist!
marek Kirjutas:
Rolz Kirjutas:Küll see info liigub ikka kiiresti, Karl mida sa teed, et sa kõike tead?
vene luure ei maga! :demond:

palju õnne!
tundub, et mõnikord siiski magab Wink
palavad õnnesoovid ka minu poolt!
Annan üle ka kestvad kiiduavaldused MB-klubi Lõuna-Eestis mudaravil viibivalt kollektiivilt.

Rõõmsale uudisele järgnes valjuhäälne "Elagu!!!"
Rolz Kirjutas:Edu, õnne ja jaksu!!!!!!!!!
Küll see info liigub ikka kiiresti, Karl mida sa teed, et sa kõike tead?

Elementaarne, CNN loomulikult! :-)
Õnne !
Palju õnne ka meie pere poolt!
Palju õnne ja rahulikke öid!
Mina soovin teile töö kõrvalt aega väikse ilmakodanikuga tegeleda, kuna tänapäeval tundub ajast kõige suurem puudus olevat olgugi, et päevas on ikka 24 tundi nagu ennemuiste.

Ja kas kolmeharulise embleemiga lastekäru on juba olemas? :evil: (Kui neid üldse tehaxe, pole veel vaja olnud end sellega kurssi viia.)
palju õnne ka minu ja minu pere poolt!
jaksu ja jõudu kasvatamisel!
Werewolf Kirjutas:Ja kas kolmeharulise embleemiga lastekäru on juba olemas? :evil: (Kui neid üldse tehaxe, pole veel vaja olnud end sellega kurssi viia.)
Daimleri-nimelisi on küll Smile
http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=...em&id=4665
...veidi saite plaanitust kauem oodata, kuid ära ta siis sündis:hump::bigsmile:

Tugevat tervist ja rahulikke öid teile kõigile kolmele!
Edu ja õnne ka minu poolt teile .et siis seda kisa ja mähkme rallit jätkuks ikka kuhjaga.
ÕNNE JÕUDU JAKSU
Tänud teile, eks väsimus on juba kallal ja magada on saadud vähe. Mercedes-Benz nimelist vankrit ei ole ostnud ega ka leidnud, kuid sai ostetud emmaljunga mis pidi olema kärude mercedes nii et igal ühel oma Mercedes-Benz.
Täna lastakse koju nii et ehk seal annab rohkem puhata.
Lehti: 1 2