Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Palju õnne Gold
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Südamliku õnnesoovid sünnipäeva puhul.
Loodetavasti oled oma imearmsa kingituse kätte saanud või kohe-kohe saad....Rolleyes

Parimat,
Ester
Bliu oenne suennibaevags
Palju õnne, kingitust ple veel kätte saanud:biggrin:
Palju õnne!
Õnne kuldsele prouale!
Palju õnne!
Õnne jah ja muud ägedat stuffi kah:bigsmile:
Aitäh kaasatundjatele Confusedmile:
Palju õnne sünnipäevaks!
Südamlikud tervitused ja õnnitlused ka Põltsamaalt!
Kuldsed õnnesoovid kuldsele inimesele. Ja mis see kulla grammi hind on ka praegu? Kahepeale peaxite päris palju väärt olema Confusedmile:
Õnne ka meie poolt!
Werewolf Kirjutas:Kuldsed õnnesoovid kuldsele inimesele. Ja mis see kulla grammi hind on ka praegu? Kahepeale peaxite päris palju väärt olema Confusedmile:
klubile olem ma rohkem väärt mul on MB aga tal kolksvaagen:lol:
Õnne!
Kingiks on poiss või tüdruk tulemas? Kui poiss kas jätkate traditsiooni ja nimeks Silver? (::
Werewolf Kirjutas:Kuldsed õnnesoovid kuldsele inimesele. Ja mis see kulla grammi hind on ka praegu? Kahepeale peaxite päris palju väärt olema Confusedmile:

Kulla grammi hinda ei oskagi öelda, aga 150 kilo eest peaks ühtteist ikka saama:biggergrin:

kuld Kirjutas:klubile olem ma rohkem väärt mul on MB aga tal kolksvaagen:lol:
kusssss!!! :bash:
Rolz Kirjutas:Õnne!
Kingiks on poiss või tüdruk tulemas? Kui poiss kas jätkate traditsiooni ja nimeks Silver? (::

Lubatakse tüdrukut, nii et see nimi jääb ära :biggrin: On veel mõtteid?
Mercedes on liiga Venezuela-seebika-pärane, kuigi üks mees oskas välja prinditud nimede lehelt ainult selle neoonvärviga tähistada:confusedangry:
(((::: Ja mina mõtlen kogu aeg, kes näitab oma jäägitut margipühendumist sellega, et tütre nimeks saab Mercedes (:
Indrek, sul oleks aeg Audi kõrvalehüppe tasa teha kunagi...