Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Korn & Deathstars
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
on siin foorumis ka sellise muusika austajaid ja on äkki kellelgi sinna mineku plaani?
austajatest niipalju,et vähemalt mina olen sellise muusika austaja,ema jutu järgi juba lapsest saati nii õelda rokki ja metalli fännanud!no siis kui päris noor olin,oli vähe teine rokk ja metall aga enivei!
mineku kohapealt niipalju,et jääb kahjux ära kuna vinants läheb hetkel Mercedes-Benz ja tsikli paremax ja tervemax tegemise peale.ja muidugi lapsed ja naine tahavad ka ju oma osa saada sellest!Shy
aga noh kui kontserdile ei saa,peab lihtsalt kodus edasi kuulama,niikaua kui saab minna!
et siis mõni tein kord!
aga tore teada,et pole neid roki ja metalli austajaid midagi nii vähe nagu räägitaxe!Shy
minul on kindel minek. ja ma ei tea minu tutvus ringkonnas on neid roki ja metali austajaid ikka päris palju.
Raudselt kohal suure rahvamassiga. Kahju ainult, et tuleb pmt unplugged kontsert, kuna aint 2 tegijat kohal :S
Õnneks sai aastal 2004 nähtud neid täiskoosseisus, niiet ple hullu Smile
churka Kirjutas:Raudselt kohal suure rahvamassiga. Kahju ainult, et tuleb pmt unplugged kontsert, kuna aint 2 tegijat kohal :S
Õnneks sai aastal 2004 nähtud neid täiskoosseisus, niiet ple hullu Smile



sellisest asjast polegi kuulnud, kurb.Kuid põhiline millepärast mina tahan minna on ikkagi Deathstars.
Juba ammu on piletid olemas:hump: