Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Täna aastal 1886 ...
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
... patendeeris Karl Benz esimese toimiva bensu mootoriga automobiili.
[Pilt: intro.jpg]

Ja te ei pidutsegi ?
peab jah vist vähe napsitama hakkama täna,kui nii tähtis päev ju on!
Rauntz avas Rocki just selle tähtsa sündmuse puhul.
huvitav kas see masin veel alles ka on?
sellepeale alustuses üks Rock lahti kohe!
Hydroid Kirjutas:huvitav kas see masin veel alles ka on?

Täitsa alles . Isegi liigub.
Avasin teise Alekoki, piduuuu! :-)
Karl Kirjutas:Avasin teise Alekoki, piduuuu! :-)

Kui sul kunagi veel peaks põhjust vaja olema, siis küsi ikka minu käest Big Grin
Krt avastasin, et vaadatav film läheb mu joodava õllega nimetuselt päris hästi kokku Smile
usun, et Mercedes-Benz ajalugu uuides võiks pea iga nädal pidutseda. Auto enda patendeerimine polegi nii tähtis, kui Daimler - Benzi muud sündmused. Siiski tähtis sündmus seegi
Ära riku nüüd tähistamist ära, Indrek, muidu hakkavad veel mind lihtsalt akassiks kutsuma Smile))
........mälus siiani Smile))))))))))
Indrek Kirjutas:usun, et Mercedes-Benz ajalugu uuides võiks pea iga nädal pidutseda. Auto enda patendeerimine polegi nii tähtis, kui Daimler - Benzi muud sündmused. Siiski tähtis sündmus seegi


Ma küll ei julgeks väita, et auto patendeerimine on väike asi. Tähendab ju patendeerimine seda, et lõpuks leiti töötav konseptsioon. Ehk mina kirjeldaks toda sündmust, kui auto sündimist. Sealt edasi asja garaazist välja saamine on juba dela tehniki. P.S Ega Karl Benz'i ilma asjata auto leiutajaks ei peeta.