Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w123
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tuli siis hiljuti pakkumine osta w123 1979 aasta. Üks penskar kihutab, talvel garassis ilusti soojas. Roosteta ja üldiselt vigadeta, mootor nurrub ka Smile

Et siis, muidu oli plaanis osta w124 ei tea, kas kuppe või 4 uksega, aga tuli nüüd siuke hea pakkumine, ei teagi mis teha Big Grin

ABI !
No selline küsimus, kas sa kunagi midagi ära ka ostad? Või jäädki siia foorumisse autoostuga kummitama:confusedangry:
HotPapa Kirjutas:No selline küsimus, kas sa kunagi midagi ära ka ostad? Või jäädki siia foorumisse autoostuga kummitama:confusedangry:

Hmm, pane tähele, et kuskil sai mainitud, et ost tuleb alles mai kuus. Kui peaks midagi tõsiselt head tulema ostab varem ka ära Tongue

Midagi ei meeldi võin ära ka minna
Kui mul oleks aega mai kuuni siis ma pigem koguks raha ja jälgiks niisama rahulikult turgu ja isegi kui tekib mingi huvi teise mudeli vastu siis teeks iseseisvalt uuringut selle kohta...aga noh see minu hämar ettekujutus kuidas peaks tegema ja samuti minu isiklik arvamus. Seega ei takista sind mitte milleski, lihtsalt uudishimust küsisin.
HotPapa Kirjutas:Kui mul oleks aega mai kuuni siis ma pigem koguks raha ja jälgiks niisama rahulikult turgu ja isegi kui tekib mingi huvi teise mudeli vastu siis teeks iseseisvalt uuringut selle kohta...aga noh see minu hämar ettekujutus kuidas peaks tegema ja samuti minu isiklik arvamus. Seega ei takista sind mitte milleski, lihtsalt uudishimust küsisin.

Saan aru. Raha ma kogunSmile Kogu aeg tuleb silmapiirile mõni kift masin ja silmad jooksevad kohe laiali. Muideks see saab olema minu esimene MB ja sellest tulenebki pidev sõnavõtt müügikuulutustes ja abi vajamises Smile
Loodan, et suhtud positiivselt Smile
Muidu isiklikult soovitaks w123, kui oled oldschooli fän. Võtaks ise ka mingi w123 aga autopark muutub liiga suureks ja saaks vast naise käest ka kolakat.
Big Grin
Jaa oldschool mulle meeldib, samas tahaks midagi uuemat. Nii raske on see Mercedes-Benz valik ikkagi :S
HotPapa Kirjutas:Kui mul oleks aega mai kuuni siis ma pigem koguks raha ja jälgiks niisama rahulikult turgu ja isegi kui tekib mingi huvi teise mudeli vastu siis teeks iseseisvalt uuringut selle kohta...aga noh see minu hämar ettekujutus kuidas peaks tegema ja samuti minu isiklik arvamus. Seega ei takista sind mitte milleski, lihtsalt uudishimust küsisin.

HotPapaga ühel meelel.

Hinga nüüd rahulikult sisse ja välja, jälgi turgu ning kogu raha. Iga kifti masina peale pole mõtet erutuda, eks neid tuleb koguaeg vahelduva eduga (seda enam, et raha alles kogud ka).

Milline Mercedes-Benz mudel osta, see käib ikka ostja enda südametunde ja meele järgi, teised ei saa seda sinu eest ära teha. Naisevõtul ka ju sama, ega sa ei lähe ju teiste käest pruudi ilu ja pädevuse kohta nõu küsima, ikka enda südame hääl otsustaja :-)
Oled kolmega sõitnud?

Meeldis?

Kui jah, võta ära.

Kui ei, oota edasi. Küll tuleb järgmisi.

Kalender on selleealise auto puhul viimane asi, mida vaadata.
Kuule Margus! Räägi sellest w123 autost lähemalt.Mis mootor ,mis värvi ,milline sisu, milline k-kast, jne?Kui sa teda ei osta , anna teada kus see asub.Nende vanakeste autod tuleb alati üle vaadata.Äkki ostan ise!
ega jah räägi räägi, vb ma ostaks ka kui hind norm:p...ausaltWink, naisele lihtsalt ei näitaksConfusedilly:
merslane Kirjutas:Kuule Margus! Räägi sellest w123 autost lähemalt.Mis mootor ,mis värvi ,milline sisu, milline k-kast, jne?Kui sa teda ei osta , anna teada kus see asub.Nende vanakeste autod tuleb  alati üle vaadata.Äkki ostan ise!

Esmasp tuleb vennike näitama, isa on muidu enne näinud juba. Ei hakka ette midagi rääkima, koha peal selgub, kui ma ei osta siis annan kontakti sulle. Narvas asub Smile
merslane Kirjutas:Kuule Margus! Räägi sellest w123 autost lähemalt.Mis mootor ,mis värvi ,milline sisu, milline k-kast, jne?Kui sa teda ei osta , anna teada kus see asub.Nende vanakeste autod tuleb  alati üle vaadata.Äkki ostan ise!

Oot ma lööks ka ennast sinna ostjate sekka kiiluks vahele Smile
Haige nagu ma olen Smile

PS. sai ka 2007 aasta Narvas pikemalt oldud ja nii mõndagi nähtud.
123 med on seal popid . Paistab, et seal lastakse seda värvi suht odavalt peale kuna enamus mingit imelikku värvi ja igasugu tuled ja viled küljes. Samas liikus seal ka üks väga ilus 116 tumesinine .
kalacompany Kirjutas:
merslane Kirjutas:Kuule Margus! Räägi sellest w123 autost lähemalt.Mis mootor ,mis värvi ,milline sisu, milline k-kast, jne?Kui sa teda ei osta , anna teada kus see asub.Nende vanakeste autod tuleb  alati üle vaadata.Äkki ostan ise!

Oot ma lööks ka ennast sinna ostjate sekka kiiluks vahele Smile
Haige nagu ma olen Smile

PS. sai ka 2007 aasta Narvas pikemalt oldud ja nii mõndagi nähtud.
123 med on seal popid . Paistab, et seal lastakse seda värvi suht odavalt peale kuna enamus mingit imelikku värvi ja igasugu tuled ja viled küljes. Samas liikus seal ka üks väga ilus 116 tumesinine .
Käisid sa lastekodus? Ses suhtes ma õpin muidu tallinnas, aga nv ida poole ikka. Hiljem lugesin et komuun käis narvas ja mul oli kopp lahti nagu wtf, miks ma enne sellest midagi ei kuulnud.

Aga jah siin w123 ja teised liikurid sõidavad küll, enamus neist ikka mõnusa roostekihiga. Põhiteema on ikkagi BMW 325 või siis 525 vat siis oled kõva vend kui siuke masin perse all.

PS! Kui see w123 ei paku mulle huvi siis lisan kõik kontaktid siia ja ehkki mõne pildi SmileIsa töötab tehnoülevaatusel ja 1979a Mercedes-Benz läbis vaatuse üle ilma probleemideta Smile