Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: w210 generaator
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
valmistudes halvemaks kas keegi oskab öelda palju on w210 200cdi 2000a generaatori hind jupikoodi järgi otsides silber andis hinnaks üle 30 000.- on äkki keegi vahetanud ja oskab midagi selle kohta öelda kus odavamalt saada
kas parandada pole võimalik?
homme läheb kohaliku remondimehe kätte vaatame mis see ütleb...kuid just see silberi hind oli väga šokeeriv ja ma tahtsin teada kas tõesti ei olegi midagi odavamat näiteks see boschi variant et vana neile ja uus/taastatud asemele.
Vaata kõigepealt mis tal viga on, vaevalt, et parandamatu. Võibolla on samuti rihmaratas õhtal, selle hind on silberis ca 2k. Laagrid või harjad äkki ära kulund. Eks saad õige pea teada. Siis juba lihtsam tegutseda.
Ja ilmselt on ka lammaris saada neid.
hinda võid uurida ka vana-narva mnt.asub starterite-generaatorite rem.seal saab ka vahetuskaupa teha.täpset aadressi ei tea kahjuks.Anna teada mis hinnaga tehtud said,kuna endal ka gen.vigane ja asi raha taga kinni.
laki-artelli vahel angaaris ka suht asjalik genekate remont, lasin kunagi 124 geneka võimsamaks teha. 30k on ajuvaba hind, uuri baktist ka et enda vana annad vastu. viimati kogemus E65 buumeriga, aint 9k taheti.
Kui võimatult hätta jääd siis soovitan: August 5066268 Järvamaal. Olen ise tema käest saanud abi ja teadmiste taha asi ei jää. Hinnas lepi vaid eelnevalt kokku! Võid mainida, et Andres K.-Nõmmest soovitas

Edu
no nii sain geneka sama targalt tagasi, sain ka mingi tartus asuva remondimehe aadressi nii et sealt uuesti abi otsima,
kui kellelgi on tartu lähedal veel remondimehi soovitada siis kõik soovitused on oodatud
Ma arvan, et saidki Tartus Betooni tänaval oleva tegija numbri.
Asub siis Tartu Maja hoovis, kollane garaaz vist oli. Meie S-klassi genekas seal tehtud. Seal üldse päris peened elektrimehed.
ega keegi ei oska öelda kus lammutuses oleks sees w210 CDI mootoriga?
Ka C-klassi samaaegne CDI mootori genekas peaks sobima?? uuriks huvi pärast mis seal hinnaks oleks


Nii probleem vist selleks korraks lahendatud remondis vahetati ära siis dioodiplokk + üks võrdlemisi kehvas seisus laager ... remondi hinnaks tuli ~1500.-
Aitähh kõigile kes sõna võtsid ja aitasid.
tervist ei ole möödunud poolteist kuudki, kui probleem juba tagasi nimelt generaator jälle ei lae, küsiks üle kas keegi on äkki kokku puutunud sellise genekaga kuidas toimub juhtimine kas generaatori sees on olemas ka pingeregulaator või juhib pinget hoopis mõni mootori juhtplokk (ise loodaks esimese variandi peale), hetkel ootab auto Betooni tänaval remonditöökoja avamist :S:S (eelmises kohas pettunud, nii et prooviks siis hents99 poolt soovitatut)....
üha enam mõlgub mõttes hoopis uue geneka ostmine (läbi vahetusfondi) iga kuu aja tagant remondis käimine tundub veelgi närvesöövam ja kulukam...
mul ka 210-2,9TD genekaga probleem.kui mootori temp alla 60 siis käivitades peab pöördeid tõstma(gaasi andma)enne genekas laadima ei hakka,kui ei anna siis kiri koos pildiga pöleb(gen.ei lae).(kui nii paar korda teha ,põlevad dioodid läbi)veast pole keegi jagu saanud.anti paar telef.kus pidid head elektrikud olema,ise pole jõudnud sinnani veel;TALLINN,Hortauto-5020080ja RAKVERE-56358806
nüüd auto jälle korras kuid igakuine remondis käimine muutub pisut kulukaks :S .... on äkki kellelgi teisel sarnast probleemi olnud äkki oleks tõesti kavalam uus generaator terves tükis osta kui jäädagi käima(muide betooni tänava elektrikud paigaldasid võimsamad dioodid nii et loodaks seekord üle kuuaja sõita)
Mis veakoodi anab kui kenekas ei lae enam? Mul endal sama tee ees vb (2000a. 2.2 CDI) Kuna uus aku sai ka otsa paari päevaga Sad
veakoodi ei tea kuid minu omal lõi armatuuris warning alternator/battery visitworkshop kirja ette
vaheta see genekas ära, kallis on aga b osa ei tohiks üle 10k maksta
no mul viimasest remondist nüüdseks möödunud juba kaks ja pool kuud ja siiani töötab nii et siinkohal tuleks tänada betooni tänava elektrikuid ja teistelegi soovitada töö oli kiire ja taskukohane
Silberautost sain sellise vastuse :
Tere.

Selle auto generaatori hinnaks on 19742,- krooni ja tarneaeg üks tööpäev.
Kui toote meile vana generaatori vastu (korpus peab olema terve ja puhas), ostame selle tagasi hinnaga 3508,- krooni.



Lugupidamisega,

Urmas Kartau
Varuosade kliendinõustaja
Niisiis nagu näha generaator kestis natuke üle aasta, 2009 veebruari lõpus sai uuesti betooni tänava elektrikute juures käidud vahetati dioodid ja pingeregulaator. Täna 17.03.09 on sama vana lugu generaator ei lae ... niisiis kuna enam elektrikuid näha ei taha, siis kas keegi on omal geneka ära vahetanud ja kui siis kust tellitud ja kaua kestnud on ja mis maksis. (tundub et lihtsam on see raha kohe välja käia kui kuskil välismaal istuda ja avastada et nüüd oleks vaja).
Kunagi oli sama viga vanal 190-mnel.
Sain korda vaja oli: 4 õlut, musti riideid, uusi harjasid genekale.
harjad vahetatud, õlled joodud ja elu oli ilus.
Lehti: 1 2