Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: K: 300CE 3.0 132kW
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Väike taustauuring- on keegi vaatamas käinud? Olen siin foorumis küll ringi tuhninud, aga eks ta inimesele omane soov ole ikka kõik ise üle küsida:confusedangry:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=391663
noh kui see nilbe edeots tagasi muuta, siis saaks ehk eluloomagi
Nohh, tegelikult mulle see nilbe esiots muljet avaldabki:evil: Eks maitsed on erinevad. Aga no eelkõige tahaks korralikku masinat.
Kui selline esiots muljet avaldab siis vaatad võibolla vale auto poole?

Ehk on see hoopis see õige?

[Pilt: 3437970.jpg]
Ohh, jahh. Loomulikult meeldib, aga arvestades bensuhindasid ja palju see masin rüüpab, siis kahjuks jääb esialgu ainult unistuseks. Kuigi vajan autot hetkel vaid nädalavahetustel kruiisimiseks(nädala sees õnneks tööauto), siis tundub mingi 20l sajale linnakulu natuke liiast.
See 300ce võtab linnas 14 l, see 500sec võtab 17, ei ole ju suur vahe.
Hmmm... ei ole jah...Huvitav, millegipärast ma ei kujutanud sellist kütusekulu 132kW-le mootorileSad 162kW sportline võtab siis 16L? Tegelt meeldib V8 tohutult...elu.
162 võtab ja seal kuskil 15l...pole omanud aga kuulnud olen
Mu 132kw kolmene(manuaal) v6tab linnas 12,5-13l. Niiet asi on rohkem suhteline, mootori seisukord jne.

Aga teema alguses mainitud autole tuleks kyll kohe kindlat facelift teha ja 6ige nina tagasi panna. Confusedmash:
Teema lukku.