Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mida teed järgmisena???
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Soome foorumi eeskujul siis mõni selline teema ka siia...

Mina avan järgmise alekoki näiteks, siis hakkan toppkeari vaatama.
topgear peale kiiret pesu ja siis magama ning homme edasi riiki teenima
mina hakkan järgmiseks mõtlema, et see on sama jaburdus kuubis teema nagu kes keda kus nägi...
Mina hakkan vastama Rolzile, et jahh, on küll.
Lähen loen "Rehepappi" või siis "Joomahullu Päevaraamatut" ja rüüpan midagi kõrvale.
Enne oli küll üks jaburam idee, aga see jäi ära....:wow:
Ma näiteks hakkan ennast räigelt süüdistama, et top geari maha magasin. ja põgenemise ka. kuradi aju, ma ütlen Smile
Hakkan vist sügelema hakanud munandeid sügama.
Järgmiseks hakkan soomlasi kiruma, et halba eeskuju näitavad. :bash:
vajutan back nuppu ja loen foorumit edasi
Lähen teen vist laos ühe suitsu.
Teen kaminasse tule, peale seda teen veel kaminasse tuld, sest esimene kord ei jäänud põlema, siis teen ka kolmandat ja neljandat korda...nii see päev õhtusse veereb...
ei tea veel, peaks midagi tegema, aga hetkel hea olla seega jään seda edasi tegema
HotPapa Kirjutas:ei tea veel, peaks midagi tegema, aga hetkel hea olla seega jään seda edasi tegema

Mu boss ütleks selle peale " Kui sul pole midagi teha, siis ära tee seda siin" :bigsmile:
Ma hakkan nüüd lammast lihaks lõikama.
Lõoke Kirjutas:Hakkan vist sügelema hakanud munandeid sügama.
Vaata, et sulgi maha ei süga. Kes neid helendavaid pallikesi suvepäevadel ikka vaadata tahab:lol:
Mina vaatan foorumit edasi ning lagistan naeru edasi (väike film hakas peas käima, kuidas lõoke peale seda oksal istub ja .....!! )
Ma hakkan nüüd Kulla vabandust lugema teemal "miks ma pöörasin selja W126-le" :-) :-) :-)
Ma hakkan kohe vaatama, mis telekast ei tule.
Näiteks tõenäoliselt ei tule sealt ühtki head filmi.
rauntz Kirjutas:Ma hakkan kohe vaatama, mis telekast ei tule.
Näiteks tõenäoliselt ei tule sealt ühtki head filmi.

Jah nagu TV3 mes kus ma hakkasin järgmisena vaatama "Saatana advokaati" Mis on nagu hea muuvi aga järgmisena hakkas mingi jura "Advokaadi saatan"

TV3 võiks nagu järgmisena õppida ära õigeid nimesi filmidele panema.
Vaatan järgmist reklaami Dr. House vahele.
mängin nats oma 7 kuuse pojaga ja siis tegelen naca veel naisega,ja siis tuttu,et puhkax ommikusex hambaarstix välja!
ehk pole siis nii hirmus!:tongue:
Lehti: 1 2