Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: GLK
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Peab varsti vist ühe mudelinime siia teemasse juurde kirjutama Smile
Aga mis arvate muidu siuksest liikurist?
Mingi jutt ka:

http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=4313
Minu meelest salong on üsna isuäratav.
natuke ilusam outlander, kuna ümar märk on keskel. :lol:
marek Kirjutas:natuke ilusam outlander, kuna ümar märk on keskel. :lol:

täpselt :lol:
Mulle meenutab veidi Subaru Foresteri.
Werewolf Kirjutas:Mulle meenutab veidi Subaru Foresteri.
just, foresteri ja outlanderi segu. buumer vist ainuke julge, kes disainib midagi teistmoodi kui teised...(nt. viimane 5 ja 7 ja x6)
Ausalt öeldes ega seal silmale ilusat küll midagi pole. Ainuke asi mis meenutab MB-d, on iluvõre, muus osas võiks öelda et äkki mingi KIA uus mudel vms.
...ilu on vaataja silmades!!! Enamusele ei meeldinud punnu kunagi....nüüd aga enamusele just meeldib....disain oli oma aja kohta pisut liiga uudne!

väga harjumatu ja ilus......algul pidi tulema tähistusega MLK
rauntz Kirjutas:Peab varsti vist ühe mudelinime siia teemasse juurde kirjutama Smile
TEHTUD! Smile

Sulo Kirjutas:...ilu on vaataja silmades!!! Enamusele ei meeldinud punnu kunagi....nüüd aga enamusele just meeldib....disain oli oma aja kohta pisut liiga uudne!
vihjad endale vä? :lol:
Confusedmash:
marek Kirjutas:
rauntz Kirjutas:Peab varsti vist ühe mudelinime siia teemasse juurde kirjutama Smile
TEHTUD! Smile

Sulo Kirjutas:...ilu on vaataja silmades!!! Enamusele ei meeldinud punnu kunagi....nüüd aga enamusele just meeldib....disain oli oma aja kohta pisut liiga uudne!
vihjad endale vä? :lol:


:biggergrin::hump:UZIConfusedilly:
GLK'st ka teine prototüüp - Townside

Mulle meeldib rohkem. :tongue: