Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kultuur
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tekkis selline mõte, et võiks jagada oma teatri,kino, restoranide,pubide ja muid kultuuri kogemusi.

Sai  käidud Linnateatris vaatamas etendust Nõks . Soovitan soojalt  Ammu pole sedasi naerda saanud  

Peale teatrit sai külastatud Mustlasrestorani. Sealt ka väga positiivsed elamused.
Teenindus hea, toidud väga head ja keskkond Super.


Nüüd sai KUMUS täielik koodi murdmine tehtud.

Mu kallis tädipoeg pidas kumus oma sünnipäeva .

Alguses tundus kahtlane kui kutse tuli, aga see kuidas KUMUS mõistatusi lahendada ja samas kunstiga tutvuda see oli mega  
Kes on lugenud või näinud filmi :The Davinci Code mõistab kui huvitav see oli (loomulikult ei tapetud kedagi)....
Mina pole ise ammu mingil kultuuriüritusel osalenud, kuulajana-vaatajana, küll aga Segakooriga "Noorus" pakkunud erinevaid kultuurielamusi teistele. 6. jaanuaril võite kõik tulla kuulama Estonia kontserdisaali. Ettekandmisele tulevad Bachi "Magnificat" ja Vivaldi "Gloria".

5. 01. Pärnu Kontserdimaja
6. 01. Estonia kontserdisaal Tallinnas
12.01. Tartu Jaani kirik
13.01. Viljandi Pauluse kirik.

KUMU koodimurdmist tahaks isegi täitsa proovida. Äkki oleks see üks MB ürituse teema. Pärast saaks KUMU meeldivas restoranis väikese õhtusöögi ka teha.
Kuigi ma pole ise just suuremasi nn kultuuriinimene siis kumus soovitan kindlalt käia. Meil algas üks hooaja lõpetamine sellega ja väga põnev oli.
Klubiüritus kumus oleks väga hea mõte!
sm. pelle Kirjutas:Klubiüritus kumus oleks väga hea mõte!

Seda annaks korraldada . Just seda nn. koodi murdmist. Kaks tundi tegevust nii füüsilist (kõndimist on palju) kui ka ajudele.
Kui Klubi Juhatus tahaks sellist asja korraldada siis võin anda inimese( MB omanik) kontakti kes selle organiseerib .