Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: MB 230E 89a W124
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Autole on tehtud täielik hooldus. Väliselt on mõned kohad kust rooste uss tahab välja tulla. Auto on tumepunane pärl. Automaat kast, väntaknad, Riidesisu tume ja triibuline nagu ikka. pildid ka kohe kui netti laen. Aga ,et selle 126 vastu sain selle üks ühele võttis mindki pahviks.
pane paar pilti ka ylesse masinast!
minu meelest täitsa ponx masin ju!
mis puutub 1-1 vahetusse 123 vastu siis minu meelest on 123 (korralikud mitte saanid) väga hinnas olnud juba ammu ja 124-le surub vanus peale ja lähevad odavamax aga korralikud isendid maksavad ka 10a pärast rahaSmile
arvestada tulex ka seda, et sinu masin (w124) on ka suht plank (lisadeta)
aga masinast veel niipalju, et kui ise mees oled ja masinat käest ära ei lase siis sõidad kaua kaua!
isiklikult tõmbavad kyll vanad mesad. mõnusad, kolakad "kulgemise" masinad.
anto123 Kirjutas:minu meelest täitsa ponx masin ju!
mis puutub 1-1 vahetusse 123 vastu siis minu meelest on 123 (korralikud mitte saanid) väga hinnas olnud juba ammu ja 124-le surub vanus peale ja lähevad odavamax aga korralikud isendid maksavad ka 10a pärast rahaSmile
arvestada tulex ka seda, et sinu masin (w124) on ka suht plank (lisadeta)
aga masinast veel niipalju, et kui ise mees oled ja masinat käest ära ei lase siis sõidad kaua kaua!
isiklikult tõmbavad kyll vanad mesad. mõnusad, kolakad "kulgemise" masinad.
Vahetus oli 126 vastu mitte 123 vastuRolleyes
ok minu näpukas, ärge maha lööge:hump:
kle pole hullu aga ikka vana on venem jne.
pole midagi õelda,täitsa PONX "kulgur".:tongue: