Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Kust osta w124 le temp. andur?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Minu autoks on w124, 200E, bensukas, meh. pritse.

Midagi on lahti temperatuurianduriga, mis peaks reguleerima mootori sundjahutust. Ei ole ju normaalne praegusel talvisel ajal läheb sooja mootoriga sundjahutusventikas tööle?!

Sai ostetud juba suvel uus andur, MB Varuosadest Tartus, maksis veel 400 krooni. Panin peale, aga midagi ei muutunud, lisaks ei näidanud enam kellades temperatuuri. Öeldi veel, et on kontrollitud kaup jne.

Peaks siis nüüd pädevamast kohast ostma, on teil soovitusi Tartus?
Kas ainult Silber?

Aitäh
http://www.ladu24.ee/
vaata siit, ma kw ja aastat ei tea ja ei osanud ise otsida
ise olen siit paar asja tellinud ja töötavad küll, aga neti kaup ikka neti kaup eriti ei poolda.
Diislil on eraldi andurid, üks kellale, teine tühikäigule külmalt. Vent mehaaniline.
Vahetasid vale anduri ära?
Mul on bensiinimootoriga isend.
Jutt käib kolmeharulisest andurist. Selle 2 otsa sillates käivitub vent ja kolmanda haru otsas eraldi pistik, mis mõõdab jahutusvedeliku tempi.

Ladu24 s neid kyll müügis pole.
Tartus ringteel enne või pärast soodusmarketit (oleneb kummalt poolt tulla) on üks autoosade pood, müüvad enamuses mersule kõike, kui kohal ei ole siis tellivad....ise olen kõik vajaliku sealt saanud ja rahul... :cool_rsvd: