Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: suunatuledega probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
oskab keegi aidata?
pole suunatulesid. ohutuled olemas, aga suunad ei reageeri, kui kangi liigutan.
autoks on W201 mb
Vaata kontaktid üle, ehk vaja puhastada. Kas muud funktsioonid kangiga töötavad?
Releel on ka kaks poolt - üks suundade ja teine ohukate jaoks. Samuti kannataks kaitsmeid kontrollida, kuna need tihti ühendust ei anna.
aga kus asub suunatulede relee ???
Vist kaitsmekarbis.
Panen ohutuled sisse ja kuula, kus relee on.
okei sain teada kus relee on aga mulle tundub et selles pole asi ...sest üks õhtu kui sõitsin siis väänsin ja kangutasin seda kangi (suunatulelülitit) ja hakkas tööle ...mõtlesin et väga hea ...sain 10km sõita ja siis jälle kustund ..ja enam suunad ei hakka mingi nippiga tööle :S
kannatax äki juhtmed yle kontrollida võimalus et miskit lülitil endal viga või on juhtmed vastu rooli latti ära hõõtunud igatahes tuleb sealt lammutama hakkata tõenäoliselt
enda vea leidsin pmst yles. viga oli siis järgnev. ohutuled ja asjad kõik töötasid, aga kangi liigutades suunad ei toiminud. käisin yle juhtmed, mitte midagi viga. käisin yle kangi kontaktid, mitte midagi viga. aga mõtlesin, et mis kaitsmekarbis huvitav toimub...piilusin sinna ja kaitsmed olid ok. aga võtsin ikkagi suundade kaitsme ära ja panin uue tagasi ja oligi viga parandatud. ei oskagi täpselt öelda, mis jama oli, aga arvatavasti kaitsme otsad ära kulunud ja ei saanud korralikult yhendust.
enamjaolt jebib see ohutulede lüliti ise, kuna asub sellise lolli koha peal siis kõik tolm jms seesugune tükib sinna vahele minema, mul oli ka sama jama... 201-ga... aitas kui lüliti välja võtsin ja ära puhastasin...
mul endal ka sama jama ..just täna sain aru sellest sest peale ohutuledelüliti näppimist hakkasid suunad tööle .