Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: 560 sel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Confusedad:probleem siis 560 sel `87 automaatkastiga,nimelt vahetab teise käigu pealt kolmanda peale viivituse või nagu libisemisega.hoiab mitu sekundit pöördeid yle kolme tuhande,enne kui kolmanda sisse lylitab.kas keegi pakux diagnoosi,millest alustada?
kui õlivahetus asja ei leevenda, siis kappremont ja 10 k raha
auto sai paar kuud tagasi soetatud ja eelmise omaniku sõnul kasti remont äsja tehtud.väidetavalt lihtsalt vaja reguleerida...pläma jah?(tegu siis selle rohelise "amg" mersuga sauelt)
300sel Kirjutas:auto sai paar kuud tagasi soetatud ja eelmise omaniku sõnul kasti remont äsja tehtud.väidetavalt lihtsalt vaja reguleerida...pläma jah?(tegu siis selle rohelise "amg" mersuga sauelt)

Sa võid ju minna Imre juurde näiteks ja proovida regullida, kuigi lõhnab asi tiba remondi poole rohkem.
Oled kindel et tegu AMG mersuga on Tongue
Reguleerida võib proovida.

Kastiõli on mis lõhnaga?
Palju õli ja filter sõitnud on?
Kas õli on ikka norm?

Remont on see viimane ja kõige kindlam variant. Kui müüja sõnul see aga tehtud on...

Kus remonditi?
Markko Kirjutas:Oled kindel et tegu AMG mersuga on Tongue

Panigi ju jutumärkidesse, et ei tasu väga tõsiselt võtta. :cool_rsvd:
Kasti tuleb peale remonti uuesti "häälestada".
Kasti remontija teeb seda "rõhukellaga".... pikk teema.
Küsi eelmiselt omanikult, kes kasti remontis ja mine sinna....

Ise ma seadistasin ka kasti.... 527km jooksul, siis lendas kap.remotud kast laiali..... "Back to the drawing board"...
vahetab õli ära ja siis vaatab,kas on muudatusi.AitähhConfusedmile:
300sel Kirjutas:vahetab õli ära ja siis vaatab,kas on muudatusi.AitähhConfusedmile:

Kui kasti remont värskelt tehtud, siis õlivahetus on küll viimane asi, mida teha soovitaks (minu arvates lihtsalt raha raiskamine).
probleem lahendatud.nyyd on vaid esimene ja tagurpidi käik.Confusedilly:kas w140 kast sobix mulle?pakutaxe vääna romulas 4000.-
mis probleem selle libisemisega siis oli?
T.K Kirjutas:mis probleem selle libisemisega siis oli?

enam ei libise midagi,nyyd kast täitsa sassis,st.et obn vaid esimene ja targurpidikäik!
kas on kellegil kasti pakkuda?