Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Mercedes-Benz 1997.a. E200 Elegance W210 - NÜÜD PILDID!!!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ilus! Kas sa käisid Õhuväe jõulupeol kah sellega?

Muretuid miile Teile!
täpselt....käisin õhuväe jõulupeol juba sellega. Kas olid ka seal?
v6sa Kirjutas:Täitsa punnu. Ja täitsa sinine...


Ei ole mingi sinine, täitsa roheline on hoopis, pilt lihtsalt pisut tööödeldud.
Nojah, mulle paistis küll tumesinine... A ma värvipime kahConfusedilly:
võsa tule võsast välja Smile
Oi kurja...ma juba ootan millal saaks oma 18 tuumased AMG-d alla lükata. KW tuleb juurde kohe Smile
Usu mind,18 on liiga suur number!
Sulo Kirjutas:Oi kurja...ma juba ootan millal saaks oma 18 tuumased AMG-d alla lükata. KW tuleb juurde kohe Smile
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?...4#pid48244

Lõoke Kirjutas:Usu mind,18 on liiga suur number!
ega enne ei usu kui ära proovib. Smile
Ma kruvin kevadel(proovin) 18"monokad VW transporter-ile alla mis CL-ist üle jäid.  :biggergrin: Rehvid on ka olemas õiget mõõtu... nii , et ILU NÕUAB OHVREID Confusedmash:
Vanal bussil on 16" MB-kad all ja sellele tagumisele lähebki testimiseks 18" AMG-d
Jätan nüüd oma suure keha teile materdamiseks :bisou:
Sulo Kirjutas:Oi kurja...ma juba ootan millal saaks oma 18 tuumased AMG-d alla lükata. KW tuleb juurde kohe Smile

AMG?
Pets77 Kirjutas:Ma kruvin kevadel(proovin) 18"monokad VW transporter-ile alla mis CL-ist üle jäid. :biggergrin: Rehvid on ka olemas õiget mõõtu... nii , et ILU NÕUAB OHVREID Confusedmash:
Vanal bussil on 16" MB-kad all ja sellele tagumisele lähebki testimiseks 18" AMG-d
Jätan nüüd oma suure keha teile materdamiseks :bisou:
kle ära ropenda. :lol:UZI
marek Kirjutas:
Pets77 Kirjutas:Ma kruvin kevadel(proovin) 18"monokad VW transporter-ile alla mis CL-ist üle jäid.  :biggergrin: Rehvid on ka olemas õiget mõõtu... nii , et ILU NÕUAB OHVREID Confusedmash:
Vanal bussil on 16" MB-kad all ja sellele tagumisele lähebki testimiseks 18" AMG-d
Jätan nüüd oma suure keha teile materdamiseks :bisou:
kle ära ropenda. :lol:UZI

:evil: arvasingi ,et kohe hakkab pesapalli kurikas ringi käima :lol::biggergrin:
Karl Kirjutas:
Sulo Kirjutas:Oi kurja...ma juba ootan millal saaks oma 18 tuumased AMG-d alla lükata. KW tuleb juurde kohe Smile

AMG?


Ostsin ju punnule AMG monoblock'id
ammu jälgin seda teemat ja ainuke küsimus tekkib, kuidas 2,0 mootor sõidab?

kui ma ei eksi see on 100kw mootor, mu punnsilmal oli 2,3 ja arvasin et see on vähe selle suure autole.
Ahsoo, ma mäletasin siis valesti, mäletamist mööda olid replicad........
Karl Kirjutas:Ahsoo, ma mäletasin siis valesti, mäletamist mööda olid replicad........

see tüüp ise eksis alguses.......


To: eDIck - 2.0 mootor vurab täiega ja isegi möödasõidud sujuvad linnulennul. Ei saa nuriseda. Foorist startides viimaseks ka ei jää. 7 liitrit mnt. 100 km kohta kompenseerib need 10kw mis sinul rohkem Smile
Sulo Kirjutas:
Karl Kirjutas:Ahsoo, ma mäletasin siis valesti, mäletamist mööda olid replicad........

see tüüp ise eksis alguses.......


To: eDIck - 2.0 mootor vurab täiega ja isegi möödasõidud sujuvad linnulennul. Ei saa nuriseda. Foorist startides viimaseks ka ei jää. 7 liitrit mnt. 100 km kohta kompenseerib need 10kw mis sinul rohkem Smile

oli 10kw rohkem. aga mu autol oli palju probleeme käigukastiga ja seepärast ei meeldinud see auto mulle eriti.:demond::demond:

kuid praegune meeldib rohkem:biggergrin:
ptui, ptui, ptui........käimakott õnneks ei koti mind Smile
Originaal velgedel ikkagi kirjad peal AMG. c(:
Sulo Kirjutas:Oi kurja...ma juba ootan millal saaks oma 18 tuumased AMG-d alla lükata. KW tuleb juurde kohe Smile

Jaa, autole tuleb kW juurde ja omanikule tuleb ego juurde....mõlemad rahul:bigsmile:
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8 9