Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: tümm kutsikasse-W201
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
selline rullnoka teema siis Confusedilly:
panin 100 w võimu ja woofri pagassi. katsetusel aga selgus, et see süsteem tegi toas rohkem "tümmi" kui autos. kas viga on autos?-et metallsein pagassi ja salongi vahel. või on kast vale.
kasutasin kõlarit http://www.audes.ee/?id=1777&section=2114
ja king audio 200w(max) võimu

pakubki huvi just see, et kuivõrd see vahesein(pagassi ja salongi vahel) ja paak heli mõjutab?
Võib mõlemat olla. Selge muidugi see, et uks vahelt kinni on, pead palju kõvemini röökima et inimesed sind teises toas kuuleks.
Pensupaak selle heli kinni püüabki, vanematel Mersudel enamustel see mure. Surfa vanas foorumis, minu mäletamist mööda seal oli juttu kuidas sellisesse autosse tümmi ehitada (äkki Blaze oli teema autor?).
123-l ehitasin vaba-õhk tüüpi bassikõlari näiteks med. karbi kohale taha aknalauale. Ei oska öelda, kuidas kutsikas see asi võimalik on kuid mul andis küll kena effekti, bassikõlar ikkagi salongis... 400W on max võimsus ning mis olulisem, diameeter 10". Natuke tuli plekki ka lõigata-väänata kuid õige pisut aint.
lihtsam variant... eemalda esmaabi karp.... ja tee selle asemele korralik kate peale... piisab täielikult... veel et paneeli selle all peab ka lõikama....
Mul endal oli ka alguses see mure et 800 bassist kuulsin ainult väikest müra.Võtsin ka esmaabi karbi ära ja noh kui palju see muidugi kvliteedile lisaandis aga rahul ikka.Parem see kui mittemidagi Big Grin
Karl Kirjutas:Pensupaak selle heli kinni püüabki, vanematel Mersudel enamustel see mure. Surfa vanas foorumis, minu mäletamist mööda seal oli juttu kuidas sellisesse autosse tümmi ehitada (äkki Blaze oli teema autor?).

vana foorumi teema jääb sama moodi poolikuks. pakutakse ideid, aga konkreetse lahenduseni ei jõuta. näiteks inventeri viimine salongi. (esmaabikasti tahaks ma ikka originaal kohta jätta)
hannes_s Kirjutas:
Karl Kirjutas:Pensupaak selle heli kinni püüabki, vanematel Mersudel enamustel see mure. Surfa vanas foorumis, minu mäletamist mööda seal oli juttu kuidas sellisesse autosse tümmi ehitada (äkki Blaze oli teema autor?).

vana foorumi teema jääb sama moodi poolikuks. pakutakse ideid, aga konkreetse lahenduseni ei jõuta. näiteks inventeri viimine salongi. (esmaabikasti tahaks ma ikka originaal kohta jätta)

Tegelikult oli seal ka teema kus ikka lõpuni ka tehtud, ei suuda ka leida.