Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Väike istumine Tartus 15.12.2007
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tervist siis kõigile, mõtlesin, et kuna pole ammu midagi teinud siis oleks paras aega midagi ette võtta, kasvõi väikese istumise näolSmile. Kes on sel hetkel saadaval ja on soovi laua taga õllet juues Mercedes-Benz juttu ajada siis olete igati oodatud, nii vanad tegijad kui ka uued. Toimumispaik veel valimisel ja nagu alati üritan arvestada inimeste arvamusega. sign up!:hump:

15.12.2007 kell 19:00 Tige Tikker(kaubahalli 3 korrus), lisainfot minu käest kui vaja nr. lt 55650964
Infoks mainin ära et mängin 13. Detsember Õlletares (vana aleksandri kõrts) algusega 22:00
oleks osaleja nagu alati, a selle koha valikuga on nii et peaks juba midagi kinni panema ja kiiresti sest paljud firmad jms. peavad tavaliselt oma jõulupidusid sellel ajal ning kohtadega võib minna jamaks... UZI
oks, uurin
Kui lund maas ei ole, siis olen ka mina tulija, öelge aind koht ja aeg, kuid kui lumi maas on, siis kahjuks ma ei saa tulla, sest poolteist kuud tagasi olid plaanid selleks kuupäevaks tehtud


Kuid ise pakun välja sellise koha nagu Eedeni BOWLING Smile
aa ok, loodame siis parimat:p
äkki isegi võiks kohale vedada,kui saaks kuidagi Tallinnast tulema aga annan endast parima ,sest ega külmas õllest saa ära ölda ju
Seekord jääb vahele kahjuks
Tahaks küll tulla. Ja loodan ühe W210 Elegance omaniku veel kaasa tirida, et klubi olemust tutvustada Smile Kui olen tulija kindlalt, helistan Sulle Hotpapa, et ka numbrialust kätte saada!
Mina ka äkki tulemas - kui lund on kuutsekal...
Panica Kirjutas:Tahaks küll tulla. Ja loodan ühe W210 Elegance omaniku veel kaasa tirida, et klubi olemust tutvustada Smile Kui olen tulija kindlalt, helistan Sulle Hotpapa, et ka numbrialust kätte saada!

numbrialusedConfusedhocked:....ma võtsin Karli käest ainult nii palju aluseid palju mulle keegi raha andis....oleks pidanud siis ühendust võtma kui ma Tallinnas käisinConfusedad:
minu poolt läheb asi üha kindlamaks, et tulen, sest teise üritusega lükatakse kuupäev vist edasi jaanuari, et ehk siis on lumi maas...
Tere tuleks kah kui teaks kus ja mis kell.Tänud.:hump:
Mina ikkagi ei tule, kuna lumega keerulised lood hetkel ja transabroneering tühistati.
Võibla isegi eksin tartu kanti ära
andoh Kirjutas:Tere tuleks kah kui teaks kus ja mis kell.Tänud.:hump:

Homme uurin ja annan siis teada:cool_rsvd:
Jõulupidu mul Pärnus samal ajal... No krt mitte ei klapi kunagiRolleyes
Plaaniks ka tulla siis ja kahekesi.
hmm üllatavalt palju rahvast tulemas....esialguConfusedilly:
Olen tulija! Võtan kaine autojuhi kah kaasa kaasa näol, kui sobib.
Lehti: 1 2