Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: avariiline coupe 124
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
ei teagi nüüd kohe mida autoga peale hakata.

http://fotoalbum.ee/photos/Marek16/sets/278077

hing ihkaks nagu korda teha .... ikkagi väga ilus auto.

huvitab just see et kus saaks kere venitust teha ja mis sellise töö hind olla võiks ?
mul samasugune, pauk suht samas kohas, kardan, et endal tuleb esitiib välja vahetada...(aint esitiib siis puruks. kapotil pole midagi häda Smile )
argonaut Kirjutas:mul samasugune, pauk suht samas kohas, kardan, et endal tuleb esitiib välja vahetada...(aint esitiib siis puruks. kapotil pole midagi häda Smile )

kui esitiiva vahetatud saad siis jaga siia ka kogemusi. kust tiiva said ja kas sobis sedaani oma ?

muideks kui sa tähele ei pannud siis mul on taganurk ka haiget saanud.
panin tähele peale kommentaari kirjutamist, et see auto sul suht palju haiget saand. tekkis hull uudishimu nende nahkistmete ja tagumiste el. akende mootorite järele Big Grin enda autot pole tõenäoliselt kavas ette enne järgmist kuud kindlasti võtta. seni uurin neid kohti, kust ja mida odavalt saab. eks sa uuri ka nende tiibade kohta. kui midagi teada saad, teavita ka mind Smile
mõistliku hinna eest ostan auto ära
MAV Kirjutas:mõistliku hinna eest ostan auto ära

milline see sinu nägemus mõistlikust hinnast on ? :question:

ise küll ei kujuta ette et alla 25 kilo raatsiks seda käest ära anda.
mootoripoole pealt tehnika on tal korras välja arvatud laadimine mis on kehvavõitu(ise oletan et kulunud tableti viga). aga muud kellad viled kõik toimivad. õlivahetus kah äsja tehtud.

aga samas jälle 30 kilo eest juba saaks valet värvi ja olematute lisadega korras kerega isendi......

mine ja võta nüüd kinni mis see mõistlik hind olla võiks.
15 on mõistlik, kui arvestada, et sel autol pole mitte ühtegi tervet plekki ja tagaklaasi väändumise järgi otsustades võib arvata, et ka raam on kõver. Mootor on pohh, nagunii vahetan välja. Alla 3,5 on starter.
Aga eks aastaarv ka natuke määrab hinda, mida praegust ei tea.
Ilmselgelt seda avariilist alla 40 kilo ei remondi. Tegemisrõõm muidugi ka asi.
Siin tipptopp auto mõistliku raha eest.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=313045
Just tulin Elvast, Nõo juures oli üks beez w124 CE kraavi sõitnud. Jube libe oli küll.
MAV Kirjutas:15 on mõistlik, kui arvestada, et sel autol pole mitte ühtegi tervet plekki ja tagaklaasi väändumise järgi otsustades võib arvata, et ka raam on kõver. Mootor on pohh, nagunii vahetan välja. Alla 3,5 on starter.
Aga eks aastaarv ka natuke määrab hinda, mida praegust ei tea.
Ilmselgelt seda avariilist alla 40 kilo ei remondi.  Tegemisrõõm muidugi ka asi.
Siin tipptopp auto mõistliku raha eest.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=313045

Tip-top? Viimati kui inimesed seda osta tahtsid, ei läind käimagi õieti.
Nüüd on tagasi tekkind kuulutus, mõnda aega oli maas, ei tea kas vahetati ära midagi ve
Mr.Spurway.Cooke Kirjutas:
MAV Kirjutas:mõistliku hinna eest ostan auto ära

milline see sinu nägemus mõistlikust hinnast on ? :question:

ise küll ei kujuta ette et alla 25 kilo raatsiks seda käest ära anda.
mootoripoole pealt tehnika on tal korras välja arvatud laadimine mis on kehvavõitu(ise oletan et kulunud tableti viga). aga muud kellad viled kõik toimivad. õlivahetus kah äsja tehtud.

aga samas jälle 30 kilo eest juba saaks valet värvi ja olematute lisadega korras kerega isendi......

mine ja võta nüüd kinni mis see mõistlik hind olla võiks.

...samas andestust kui solvan aga minu meelest samuti on 25k naljakalt kallis nii kortsulise masina eest
ralak Kirjutas:
Mr.Spurway.Cooke Kirjutas:
MAV Kirjutas:mõistliku hinna eest ostan auto ära

milline see sinu nägemus mõistlikust hinnast on ? :question:

ise küll ei kujuta ette et alla 25 kilo raatsiks seda käest ära anda.
mootoripoole pealt tehnika on tal korras välja arvatud laadimine mis on kehvavõitu(ise oletan et kulunud tableti viga). aga muud kellad viled kõik toimivad. õlivahetus kah äsja tehtud.

aga samas jälle 30 kilo eest juba saaks valet värvi ja olematute lisadega korras kerega isendi......

mine ja võta nüüd kinni mis see mõistlik hind olla võiks.

...samas andestust kui solvan aga minu meelest samuti on 25k naljakalt kallis nii kortsulise masina eest

eks ta ole jah 20 kilo oleks vist selline õigem hind asjale. aga ma räägin sellest et ise ei raatsi alla 25k eriti ära anda Smile.

ja ega see siin ei olegi ostu müügi teema. hetkel liigub mõte rohkem sinna korda tegemise poole.
aga ei oskagi nagu kuskilt otsast alustada ja mõtlesin et uurin siinsete inimeste kogemusi keegi ikka on ju mõne avariilise Mercedes-Benz taastanud.

otsisin küll teemasid aga midagi asjalikku küll silma ei hakanud.
taastamisega tavaliselt rohkem jamamist, kui auto hingelähedane pole siis ma ei soovitaks vaeva näha.
MAV-i pakkumisest kõrgemat hinda Sa tõenäoliselt ei saa. Selle pilli kallal on tööd ikka ropult, tiivad välja vahetada, kere täielikult üle värvida jne. tee kalkulatsioonid ennem korralikult läbi ja vaata, mis selle auto väärtuseks kujuneb. Hind on pärast selline, et saaksid asemele täislaksus lisade, kliima ja 24V mootoriga 300 CE.
Samas kui tõesti hingele armas auto... go ahead.

Peace!
Lisaks, tagaklaas maksab kõigest 9 tuhat...
Ostsin küljepauguga 124. Uksed, krunt, värv, lakk, liistud, lingid, peegel - need läksid kokku ligi 8 kilo, töörahast pääsesin, kuna nikerdasin ise. Selle auto puhul on selge see, et jubinaid tuleb veits rohkem osta. Igatahes Imre oskab sind kindlasti valgustada renoveerimise kulude kohapealt Edu! Wink
tundub küll sedamoodi et kõige kergem variant oleks leida uus kere !!!
hetkel uurib vaatab mõtleb
Ka mina soovitan nö uue lehekülje keerata. Hinnavahet peaaegu pole või on remontimise kahjuks.
Korralik laksuvaba auto tähendab hoopis miskit muud kui surnud auto. Muret vähem ja kindel sõita. Mine sa tea, mis vead veel nähtamatud on, pärast teevad muret jne.
Ma tõesti väga vabandan inimese ees, kellele tõsiselt lubasin selle ära osta, aga tee peale juhtus see:
http://foorum.mbklubi.ee/showthread.php?tid=6690

Ja nii ta läks,et sain sama avariilise raha eest terve auto ja suht norm varustusega.

Igaüks oleks meist otsustanud sama valiku kasuks.

Samas ma ei välista, et oma lubadusest ka kinni pean, aga praegu kahjuks ei ole võimalik.

Igaljuhul head uut aastat ja vaatab, mis saab!
Kas 30 000eeku eest see terve või 20 000 eest see kõver:biggrin:
Tagaklaasiga teeb juba hinnavahe tasa. Selle kõveriku sirgeks ajamine on ikka paras peavalu, selle tagatiiva siledaks saamine on juba terve teadus, praktiliselt ükski detail pole sirgeks jäänud. Ise ma küll seda taastama ei hakkaks, mõtet oleks sel juhul kui oleks 95a täislisadega ideaalses korras isend, sel juhul oleks ehk mõtet.