Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: Annetused Narva lastekodu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere kõikidele!

Asi on selles, et 25 detsembril vene foorumil planeeritakse sõita Narva lastekodu. http://www.teehead.org/narvalk/ siin võite rohkem lugeda selle lastekodu kohta. Nendel on praegu väga halb kord ja nad vajavad abi.

Praegusel hetkel meil on kogutud 6,200eek ja loodame koguda natuke rohkem 20 detsembrini et tulla heategevusega ja kingitustega.

Minimaalne annetuse summa on 100 kr

Nimi: Eduard Gavaljan
A/a: 10010335385014

http://forumru.clubmb.ee/showthread.php?tid=1530 siin on natuke infot vene foorumist.

Inimesed kes juba kandsid raha
1.Vorkpallur - 200еек
2.eDiCk - 250eek
3.natusik - 250eek
4.kuzja - 200eek
5.kay - 300eek
6.macs - 200eek
7.Nick72 - 150eek
8.alkonarva - !!!!!!!!!!!!!
9.dgv - 500eek
10.fromtallinn - 500eek
11.liina12004 - 150eek
12.Evgenii - 250eek
13.sanenja - 200eek
14.LeoGarri - 250eek
15.Dm1tr1p - 200eek
16.uSSSa - 250eek
17. zzzzzzzzz - 150eek интересно кто это?
18.jaroslav21 - 150eek
19.miha - 250eek
20. villapark - 100eek
21. Indrek - 300eek
22. starik - 150eek
23. raiks8 - 250eek
24. Ruslan - 250eek
25. Gerber178 - 500eek
26. Lev - 250eek

Kirjutage palun oma NICKNAME
MIna omalt poolt juba olen panuse teinud ning kes vähegi suudavad, võiksid seda samuti teha. Kui aega leian, siis sõidan Narva kaasa ka.

Rekatost saime mõned legod ka kaasa
up!Confusedmash:
selle aasta annetused Narva-Jõesuu lastekodu pildid
http://mb.sbs.ee/showthread.php?tid=4100&page=2
krt seda teemat nägin küll esimest korda. Oleks annetanud 100 %. Järgmine kord andke varem palun teada.
kuidagi hiljaks jäi jah, oleks endagi käe alla pannud sellisele üritusele...
rauntz Kirjutas:kuidagi hiljaks jäi jah, oleks endagi käe alla pannud sellisele üritusele...
see nagu aasta vana teema ka ,esimene postitus 26-11-2007 10:48 AM ja selle aasta kohta MB-klubi eesti foorumis teemat ei olnud
Ermo Kirjutas:
rauntz Kirjutas:kuidagi hiljaks jäi jah, oleks endagi käe alla pannud sellisele üritusele...
see nagu aasta vana teema ka ,esimene postitus 26-11-2007 10:48 AM ja selle aasta kohta MB-klubi eesti foorumis teemat ei olnud
ja mis siis?
Ermo Kirjutas:
rauntz Kirjutas:kuidagi hiljaks jäi jah, oleks endagi käe alla pannud sellisele üritusele...
see nagu aasta vana teema ka ,esimene postitus 26-11-2007 10:48 AM ja selle aasta kohta MB-klubi eesti foorumis teemat ei olnud

sa ei ole ju vanas temas midagi kirjutanud, me alati loeme ka eesti foorumit, v]id sina kord vene foorumit lugeda, meil on palju häid infot samuti
ZE_KA Kirjutas:
Ermo Kirjutas:
rauntz Kirjutas:kuidagi hiljaks jäi jah, oleks endagi käe alla pannud sellisele üritusele...
see nagu aasta vana teema ka ,esimene postitus 26-11-2007 10:48 AM ja selle aasta kohta MB-klubi eesti foorumis teemat ei olnud
ja mis siis?
Mis mõttes "mis siis" lihtsalt oleks ka selle aasta üritusest eestikeelse foorumi kasutajaid informeeritud ,oleks kindlasti ka siit tulnud toetajaid juurde Smile
Ermo Kirjutas:
ZE_KA Kirjutas:
Ermo Kirjutas:
rauntz Kirjutas:kuidagi hiljaks jäi jah, oleks endagi käe alla pannud sellisele üritusele...
see nagu aasta vana teema ka ,esimene postitus 26-11-2007 10:48 AM ja selle aasta kohta MB-klubi eesti foorumis teemat ei olnud
ja mis siis?
Mis mõttes "mis siis" lihtsalt oleks ka selle aasta üritusest eestikeelse foorumi kasutajaid informeeritud ,oleks kindlasti ka siit tulnud toetajaid juurde Smile

eelmine kord ainult Indrek aitas meid
ma Upitaksin teemat kord nädalas
ja see ei aidanud

milleks praegu sellest rääkida?
Ermo Kirjutas:
rauntz Kirjutas:kuidagi hiljaks jäi jah, oleks endagi käe alla pannud sellisele üritusele...
see nagu aasta vana teema ka ,esimene postitus 26-11-2007 10:48 AM ja selle aasta kohta MB-klubi eesti foorumis teemat ei olnud

andestust, ei näinud esimese postituse kuupäeva.
palun kergemat karistust.
samad sõnad rauntziga.
Aga mul ka sama probleem, et vene keelega on koera tasemel - noogutan ja saan aru kui minuga räägitakse aga ei vasta midagi Smile
R129 Kirjutas:samad sõnad rauntziga.
Aga mul ka sama probleem, et vene keelega on koera tasemel - noogutan ja saan aru kui minuga räägitakse aga ei vasta midagi Smile

pole probleemi
lihtsalt vaja vene foorumis registreerida ja need asjad ma saadan meiliga
ja olete kursis