Mercedes-Benz Eesti Klubi Foorum

Täisversioon: W123 1984 esiistmete remont.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
On ehk kellelgi kogemust nende remondist-taastamisest.Istme põhjad suht vajunud ja metallvedrud on katki.
Tänan igasuguse info eest!:hump:
No aga otsi endale doonor istmed ja viska need vedrud ümber.
Vedrude remont on väga kaheldava edukusega ettevõtmine...

Kõige mõistlikum on otsida mõni korras istmepadjaga iste ja sellelt vajalikud tükid ümber lapata. 123-l käivad pea kõik tükid kruvidega küljest:evil:

Polstrivahetus on vedrude vahetusega võrreldes lihtne üritus. Vähemalt nii olen ma asjaga lähemalt kokku puutunute käest kuulnud.Confusedilly:
See ,et istmepõhja vedrud katki lähevad ,tundub olevat selle kere tüüpviga. Asi selles ,et neid ei leia enam tervetena. Kõik on lääpas ja katki.Tuleb vist esindusest uued põhjad tellida.Kas see viga on tüüpiline ka nahkistmete puhul?Äkki on kellelgi kogemust - infot?

Tänades merslane
merslane Kirjutas:See ,et istmepõhja vedrud katki lähevad ,tundub olevat selle kere tüüpviga. Asi selles ,et neid ei leia enam tervetena. Kõik on lääpas ja katki.Tuleb vist esindusest uued põhjad tellida.Kas see viga on tüüpiline ka nahkistmete puhul?Äkki on kellelgi kogemust - infot?

Tänades merslane

Mõned sisud on olemas (ei ole olnud taksod) millel vedrud terved.
Aga see ise tegemine ei tasu ära (keevitusega punktimine).
Kuid kust neid sisusid siis leida?Äkki on mõni vihje!
kalacompany käest, näituseks.
Igasugu juppideks müüdavad autod. Tunnistan kohe üles, et mul enam pole.

Kas ümbruskonna romulad on läbi kammitud?
Kuidas saaks ühendust kalacompanyga!!!!!!!:help:
Tõsine soov istmete remondiks:hump:

Merslase e-mail :tiim101@hot.ee
51 18 660
merslane Kirjutas:Kuidas saaks ühendust kalacompanyga!!!!!!!:help:
Tõsine soov istmete remondiks:hump:

Merslase e-mail :tiim101@hot.ee
                        51 18 660

Siin täitsa olemas .

52 64 706

Gert
vihjeks niipalju, et otsida on mõtekam kõrvalistuja istmeid- lootus terve leida kordi suurem.
vedrud sees ühesugused.
Suured tänud mersumeestele!!

Merslane